زیبازی: مهمانان در هتل بین‌المللی Hua Hin Resort در تایلند، می‌توانند از ماسک صورتی بی‌نظیر شامل طلای 24عیار استفاده کنند. هدف از این ماسک تقویت ویژگی ضدچروک و اهدای انعطاف‌پذیری طبیعی به پوست عنوان شده است.

زیبازی: اسپای 22000 فوت مربعی در Bulgari Hotel London که برنده جایزه نیز شده است، برنامه‌های درمانی شامل پیلاتس، باله و Chinese chi Gong در زیر آب را به اجرا گذاشته است. هدف از این برنامه‌ها کمک به بهبود وضعیت اندام، تحرک و تنفس‌گیری است.

شهرک گیاهان دارویی به کمک صنعت گردشگری می‌آیند تا گردشگران داخلی و خارجی که در طلب استفاده از شیوه‌های قدیمی برای درمان بیماری هستند را به مراکز طب سنتی بکشاند. گردشگری شاخه‌های متفاوتی دارد که می‌توان با دستیابی به هر یک از این شاخه‌ها، برای ورود گردشگر به کشور اقدام کرد یکی از این راه‌ها ارتباط دادن تفریحات مردمی با سلامتی و آشنایی آنها با سبک زندگی سنتی ایرانی است.

 مهر: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: ظرفیت گیاهان دارویی در استان گلستان برای تقویت طب سنتی و ایجاد اشتغال مورد توجه قرار گیرد. سدالله قره خانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان که در گرگان برگزار شد، گفت: طرح تحول نظام سلامت طرحی است که در بین مردم و پزشکان ایجاد انگیزه کرده است و به همین دلیل در این دوره مجلس نمایندگان با فهم بیشتری از طرح تحول نظام سلامت حمایت می‌کنند.

زیبازی: مرکز تخصصی راما اسپا، نخستین شعبه خود در جزیره کیش را در مراسم ویژه‌ای در هتل بین‌المللی شایان کیش با حضور معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش افتتاح نمود.

زیبازی: Mulia Resort & Villas در بالی اندونزی، برنامه سلامت و سبک زندگی جدیدی را اجرا کرده است که شامل مراقبت شخصی، پذیرایی لوکس، فعالیت‌های گوناگون مانند تناسب اندام و کارهای گروهی می‌شود.

زیبازی: رژیم‌های غذایی سم‌زدا محبوب هستند اما شواهد کمی در دست است که نشان دهد آنها سم‌ها را از بدن شما خارج می‌کنند.

زیبازی: برخواستن از خواب با پوستی شاداب‌تر، محکم‌تر و روشن‌تر موضوعی است که فرمول جدید Caudalie در قالب محصولی با نام Resveratrol قرار است به مصرف‌کنندگان خود هدیه دهد.

زیبازی:  تاثیر جلسات Soltec «آرام‌بخشی احیاگر» نیز می‌نامند. Soltec Lounge جدید از حرارت، مغناطیس و لرزش بهره می‌گیرد تا نهایت آرام‌بخشی را ایجاد کند.

اقامتگاه لوکس Shanti Maurice برنامه بهبود خواب خود را برای کسانی که دارای استرس‌های شدید هستند یا دچار بی‌خوابی شده‌اند، اجرایی کرده است.