زیبازی: Spa Aiyana در Carmel Valley Ranch کالیفرنیا، از عسل و موم عسل که در همان محل به دست می‌آید، برای برنامه «باغ تا درمان» استفاده می‌کند.

زیبازی: استودیوی اصلی مدیتیشن در نیورک با همکاری Park Hyatt دوره‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی را برای کمک به آرامبخشی و بازیابی مهمانان برگزار می‌کنند.

زیبازی: نیلوفر آبی در سال 1386 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع برای شناسایی انواع ماساژهای رایج در کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا، پس از تهیه و تدوین طرح جامع خدمات اسپا و تشریح آن در مراجع ذیربط، موفق به اخذ مجوز رسمی شد و در حال حاضر با دو شعبه آب و آریا در تهران و دو شعبه هتل بزرگ داریوش و مارینا پارک هتل در جزیره کیش خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه‌مندان ارایه می‌نماید.

زیبازی: همزمان با کند شدن روند نوسازی پوست به خاطر گذشت عمر، بخش بیرونی پوست می‌تواند ضخیم، تیره و ناصاف شود که تنها با لایه‌برداری نمی‌توان مشکل را حل کرد.

زیبازی: محصول Urban Shield Concentrate از شرکت Katherine Daniels، سرم آب‌رسان بسیار قوی است که تسکین‌دهنده و تقویت‌کننده است و بر روی خطوط کم‌آب و خشک‌شده پوست کار می‌کند و منافذ باز آن را کاهش می‌دهد.

زیبازی: Amber Facial Pad تولید شرکت Amber شامل گرم‌کن سنگ صورت، گرم‌کن روغن صورت، گرم‌کن پارافین صورت و کاسه مخصوص ترکیب مواد می‌شود.

مدیر اولین سلامتکده کشور می‌گوید: در سلامتکده‌ها معمولا باید محلی برای عرضه گیاهان دارویی، فراورده های دارویی و یا عرقیاتی عرضه شود که هم رضایت بیمار را به همراه داشته باشد و هم استاندارد باشند. چون می‌بایست همه به سمتی بروند که ضریب اطمینان متقاضیان بیشتر شود در این صورت است که می توان حلقه گردشگران سلامت را با وجود طب سنتی بیشتر کرد.

زیبازی:Touch America  ارتعاش و بسامدهای صوتی را در یک صندلی راحتی با هم درآمیخته است.

زیبازی:‌ با تغذیه از دریاچه آب گرم زیرزمینی، غار 130میلیون ساله مانند یک اتاق بخار طبیعی عمل می‌کند و استالاکتیت و استالاگمیت‌های زیبایی را به وجود آورده است.

زیبازی: مهمانان در هتل بین‌المللی Hua Hin Resort در تایلند، می‌توانند از ماسک صورتی بی‌نظیر شامل طلای 24عیار استفاده کنند. هدف از این ماسک تقویت ویژگی ضدچروک و اهدای انعطاف‌پذیری طبیعی به پوست عنوان شده است.