زیبازی: Mibelle Biochemistry آخرین محصول زیبایی خود با نام SensAmone P5 را روانه فروشگاه‌های لوازم آرایشی در لندن کرد.

مهر: استاندار اصفهان گفت: تدوین طرح جامع گردشگری استان اصفهان در دست بررسی و تهیه است و به عنوان مثال در صدد هستیم که گردشگری سلامت را در کنار سایر بخش های حوزه گردشگری ایجاد و تقویت کنیم.

 مهر: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دولت دوازدهم فرصت برای اشتغال، سرمایه گذاری و رونق گیاهان داروئی به طور واقعی افزایش می یابد.

زیبازی: همه از لزوم داشتن آرامش و آسایش در زندگی شخصی مطلعند. اما این آرامش معانی مختلفی برای افراد مختلف دارد: برخی انزوا را ترجیح می‌دهند، برخی دیگر سپری کردن اوقات در اقیانوس و بعضی هم ترجیح می‌دهند کماکان در هتل‌های لوکس به آرامش مورد نظر دست یابند.

زیبازی / پونه حجاب: همایش معرفی محصول جدید  Bio Marine با حضور مدیران شرکت پارس حیان و جمع زیادی از مهمانان در باشگاه فرمانیه برگزار شد.

زیبازی: در تمام دوران بزرگسالی مان، صبح‌ها این‌گونه بوده‌اند: چرت‌آلود، برخاستن از خواب، گرفتن دوش، استفاده از ضدعرق، پوشیدن لباس و خروج از منزل. اینها تا زمانی بود که پی بردیم مرحله استفاده از ضدعرق در جایگاه نامناسبی قرار دارد.

زیبازی: سالن اسپای ارکیده سیاه، مراسم افتتاحیه خود را در روز یکشنبه ۲۰ تیر از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برگزار می کند.

ایرنا: رودخانه سرباز به‌عنوان یکی از پرآب‌ترین رودخانه‌های جنوب سیستان و بلوچستان با چشم‌اندازهای بدیع زیستگاه تمساح پوزه کوتاه ایرانی (گاندو) جذابیت خاصی برای گردشگران دارد بطوری که همه‌ساله شمار زیادی از مسافران نوروزی خاطره‌ای خوش از این منطقه به یادگار می‌برند.

ایرنا: بهیک روزنامه امریکایی نوشت: فرمان اجرایی تازه ضد مهاجرتی دونالد ترامپ رییس‌جمهوری امریکا در ماه مارس، ممکن است زیان‌های سنگینی بالغ بر 18میلیارد دلار در 2سال آینده به صنعت گردشگری این کشور وارد کند.

زیبازی: از اسرار و شگفتی‌های دریا، وجود گیاهان پرخاصیتی است که در اعماق آن نهفته است. جلبک‌های دریایی، منبع غنی‌ای از ویتامین‌ها، مواد معدنی و اسید آمینه‌های مفید هستند که علاوه بر درمان و تسکین بسیاری از بیماری‌ها، به‌عنوان ماسک پوستی هم استفاده می‌شوند و با حفظ تعادل هورمونی پوست و افزایش جریان خون در سطح پوست، آن را جوان‌تر، صاف‌تر، درخشنده‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌کنند.ترکیبات ضدالتهابی جلبک دریایی، تاثیر بسیار مثبتی در از بین بردن و التیام آکنه پوست دارد و با دارا بودن آنتی‌اکسیدان قوی، خاصیت ضدپیری و بازسازی‌کننده به پوست می‌دهد. در واقع جلبک دریایی در عین اینکه تعادل چربی پوست را حفظ می‌کند و مواد زاید پوست را از بین می‌برد، به‌عنوان یک پاک‌کننده قوی نیز برای سلول‌های مرده پوست و ناخالصی‌های دیگر سطح پوست استفاده می‌شود.