زبیازی: شکی نیست که ماست یونانی مغذی بدن است اما باید دانست که این ماست برای پوست نیز مفید است.

زیبازی:  Acqualina Spa که در ریزورتی به همین نام واقع است، به تازگی دیوار نمک هیمالیایی در مجموعه خود راه‌‌اندازی کرده که در نوع خود نخستین مورد است.

زیبازی: شرکت پیشگام آذین زیبایی تهران(گاتا) مجری آموزش های نوین زیبایی با تدریس بزرگان گریم و میکاپ ایران، مفتخر است در سال 1395 با اجرای طرح هیات ژوری زیبایی به ریاست بانوی گریم ایران استاد مهری شیرازی، دریچه ای نو، علمی و قانونی در مسیر رشد و تعالی حوزه زیبایی ایران، گشاید.

زیبازی: قرار گرفتن در معرض 15240 لامپ LED، باعث ترمیم، جوان‌سازی و انرژی‌بخشی سلول‌ها می‌شود. این تخت با 86 اینچ طول، 40 اینچ عرض و 18 اینچ ارتفاع، تولید انحصاری شرکت LightStim Multiwave است.

زیبازی: قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید می‌تواند تاثیر نامطلوبی بر پوست انسان بگذارد. تولیدکننده محصولات پوستی Apsara طرز تهیه معجونی درمانگر با نام DIY Ayurvedic را ارایه کرده تا از آسیب‌های این تاثیر بر پوست بکاهد.

زیبازی: بسیاری از شما به‌طور مداوم برای حفظ و مدیریت مرکز اسپایتان، در حال تکاپو و تلاش هستید. . هنوز هم روزهایی وجود دارند که برداشتن ۱۰۰۰۰ قدم در آن عادی به نظر می رسد.. حتی در آن روزها نیز انجام تمرین‌های ورزشی در حین کار راحت است و سن شماست که نوع تمرینات را مشخص می‌کند.

زیبازی: با الهام گرفتن از مقاصد منحصربه‌فرد خودشان، اسپای Ritz-Carlton ، علاوه بر انجام خدمات مختلف برای مشتریان، به موضوع فرهنگ هم توجه ویژه‌ای کرده است.

زیبازی: برند ایتالیایی مراقبت از پوست Comfort Zone و شرکت مادر Davines Group،  موفق به کسب گواهینامه B  Corporation شدند.

ایرنا: مدیرکل راه آهن خراسان گفت:پنجمین قطار گردشگری بین المللی عقاب طلایی شنبه شب از طریق مرز ریلی سرخس وارد ایران شد.

 ایرنا: رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، آمار اقامت مسافران نوروزی از 28 اسفند تا 10 فروردین را 46 میلیون نفر شب اعلام کرد و گفت: در این مدت همچنین 63 میلیون بازدید از جاذبه های گردشگری صورت گرفته است.