زیبازی: بسیاری از شما به‌طور مداوم برای حفظ و مدیریت مرکز اسپایتان، در حال تکاپو و تلاش هستید. . هنوز هم روزهایی وجود دارند که برداشتن ۱۰۰۰۰ قدم در آن عادی به نظر می رسد.. حتی در آن روزها نیز انجام تمرین‌های ورزشی در حین کار راحت است و سن شماست که نوع تمرینات را مشخص می‌کند.

زیبازی: با الهام گرفتن از مقاصد منحصربه‌فرد خودشان، اسپای Ritz-Carlton ، علاوه بر انجام خدمات مختلف برای مشتریان، به موضوع فرهنگ هم توجه ویژه‌ای کرده است.

زیبازی: برند ایتالیایی مراقبت از پوست Comfort Zone و شرکت مادر Davines Group،  موفق به کسب گواهینامه B  Corporation شدند.

ایرنا: مدیرکل راه آهن خراسان گفت:پنجمین قطار گردشگری بین المللی عقاب طلایی شنبه شب از طریق مرز ریلی سرخس وارد ایران شد.

 ایرنا: رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور، آمار اقامت مسافران نوروزی از 28 اسفند تا 10 فروردین را 46 میلیون نفر شب اعلام کرد و گفت: در این مدت همچنین 63 میلیون بازدید از جاذبه های گردشگری صورت گرفته است.

 زیبازی: این مجموعه اسپا شامل سونا بخار، جکوزی، یک سالن زیبایی با تجهیزات کامل، مرکز فیتنس و استخر سرپوشیده با عمق 64 فوت است.

تسنیم: رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اهر با بیان اینکه بقعه شیخ شهاب‌الدین اهری کاندیدای ثبت جهانی شده است، گفت: آزادسازی حریم بقعه شیخ شهاب‌الدین اهری از مسائلی است که باید به آن رسیدگی شود تا بتوانیم زمینه ثبت جهانی این بقعه را فراهم کنیم.

زیبازی: Spa Aiyana در Carmel Valley Ranch کالیفرنیا، از عسل و موم عسل که در همان محل به دست می‌آید، برای برنامه «باغ تا درمان» استفاده می‌کند.

زیبازی: استودیوی اصلی مدیتیشن در نیورک با همکاری Park Hyatt دوره‌های خصوصی و نیمه‌خصوصی را برای کمک به آرامبخشی و بازیابی مهمانان برگزار می‌کنند.

زیبازی: نیلوفر آبی در سال 1386 با تشکیل کمیته تخصصی و تحقیقات میدانی وسیع برای شناسایی انواع ماساژهای رایج در کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا، پس از تهیه و تدوین طرح جامع خدمات اسپا و تشریح آن در مراجع ذیربط، موفق به اخذ مجوز رسمی شد و در حال حاضر با دو شعبه آب و آریا در تهران و دو شعبه هتل بزرگ داریوش و مارینا پارک هتل در جزیره کیش خدمات منحصر به فرد خود را به علاقه‌مندان ارایه می‌نماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 168