زیبازی: این روغن سبک و غیر چرب به دلیل فرمول بی نظیرش که ترکیبی استثنایی از روغن های گیاهی(انگور،هیبیسکوس، کنجد و آرگان)همراه با پلی فنول های آنتی اکسیدان منحصر به فرد است.

تسنیم: دبیر اجرایی همایش کارآفرینی در صنعت گردشگری و صنایع وابسته با تاکید بر ضرورت علمی‌تر شدن عرصه گردشگری با ارتباط بیشتر بین بخش صنعت با فعالان گردشگری؛ پیشنهاد راه‌اندازی مرکز مطالعات استراتژی گردشگری در کشور را مطرح کرد.

 تسنیم: استاندار کرمان با اشاره به اینکه اقدامات بسیار خوبی در زمینه‌های گردشگری و میراث فرهنگی در استان کرمان انجام شده است گفت: طی تفاهم نامه‌ای ۸ خانه تاریخی در کرمان برای مرمت و بازسازی از میراث به سازمان هیاری‌های شهرداری واگذار می شوند.

آنا: مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی-اسلامی وزارت بهداشت، آیین‌نامه جدید تاسیس سلامتکده طب سنتی ایرانی را برای اجرا ابلاغ کرد. محمود خدادوست، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر طب سنتی ایرانی- اسلامی وزارت بهداشت آیین‌نامه جدید تأسیس سلامتکده طب سنتی ایرانی را که به امضای وزیر بهداشت رسیده است، برای اجرا به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی سراسر کشور ابلاغ کرد.

زیبازی: یک فرمول جدید زیست سازگار آنتی‌اکسیدان قوی و لایه‌بردار که با ترکیبات ملایم، بدون ایجاد حساسیت و در عین ظرافت تاثیر چشمگیری را به پوست ارزانی می‌دارد.

زیبازی:  این محصول برای درمان ریزش موی آندروژنیک و هورمونی تولید شده و ضمن احیای تارهای مو و محافظت از پوست سر در برابر عوامل آسیب‌رسان خارجی، موجب افزایش ضخامت تارهای نازک و کرکی مو می‌شود.

زیبازی: محصول خاص مورد علاقه طرفداران Caudalie با نام Beauty Elixir دارای محتویاتی تصفیه شده و عصاره انگور است تا چیزی بیشتر از درخشش ناگهانی را به مصرف‌کننده‌اش هدیه دهد.

زیبازی: محصول Invisiblur از شرکت Murad، همچون سپری در برابر آلودگی و اشعه‌های مضر خورشید عمل می‌کند. محصول جدید Murad که غنی از آنتی‌اکسیدان است، محافظی با SPD30 در برابر نور خورشید است که بر روی همه نوع پوست عمل می‌کند.

زیبازی: محصولات لوکس مراقبت از پوست VOYA، آخرین تولید از سری محصولات سه حالته خود را روانه بازار کرد. سری محصولات صورت Sensitive Skin، نخستین برند محصولات اسپاست که مجوز Wellness for cancer را دریافت کرده است.

زیبازی: سیستم جدید دوش با فناوری الهام گرفته از مهندسی موتور جت، فضاپیما و اتومبیل طراحی شده تا باعث کاهش مصرف آب شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 106