ابروها بخش مهمی از هر رژیم زیبایی هستند، گرچه گرایشات طی سال‌ها تغییر کرده‌اند، دوره ابروهای بسیار نازک سپری شده است و اکنون زنان می‌خواهند ابروهایشان ضخیم‌تر به نظر برسد. برای انجام این کار محصولات عالی فراوانی وجود دارند و یکی از آخرین گرایشات که به کمک زنان در رسیدن به ابروهای مورد نظر آن‌ها می‌آید، Micro blading است. میکروبلیدینگ، تقریبا مانند خال‌کوبی، یک روش زیبایی نیمه‌دایمی است. آرایشگر رنگدانه را به لایه‌های بالایی پوست وارد می‌کند تا ظاهر ابرویی که به دنبالش هستید را به وجود آورد.

میکروبلیدینگ, ابروهای میکروبلیدینگ شده, مراکز اسپا, خدمات زیبایی

چه مدت دوام می‌آورد؟

اثر آن طولانی‌مدت است و حدود ۱تا۲ سال باقی می‌ماند. این وابسته به نگرش شما می‌تواند برایتان ترسناک یا خوشحال‌کننده باشد. بسیاری از افراد از انجام روش‌هایی که به مدت طولانی روی صورت‌شان قابل مشاهده خواهد بود، می‌ترسند، مخصوصا با گرایشاتی که همیشه در حال تغییر هستند. دیگر افراد از خلاصی از ترسیم و کشیدن ابروهایشان هربار که بیرون می‌روند، استقبال خواهند کرد.

پس از ۱۲ تا ۲۴ ماه بسته به فرد و پوست شما، رنگدانه شروع به محو شدن می‌کند و ابروهایتان به صورت طبیعی خود باز می‌گردند.

چطور به نظر می‌رسد؟

ابروهای میکروبلیدینگ شده، در صورتی که توسط یک حرفه‌ای آموزش دیده انجام شود، اغلب بسیار طبیعی به نظر می‌رسند. این کار موجب ایجاد ابروهای پرتری می‌شود که بسیار شبیه ابروی واقعی هستند و هرکسی که به آن‌ها نگاه می‌کند، برای آن‌که بگوید آن‌ها ابروهای خودتان نیستند در تقلا خواهد بود. آن‌ها بیش از حد و یا خیلی پر به نظر نمی‌رسند بلکه به شما شکل طبیعی می‌دهند و فقط مناطق نازک را پر می‌کنند.

 

مزایا

این یک روش موثر برای رسیدن به ابروهایی است که می‌خواهید و به شما اجازه می‌دهد تا ابروهای طبیعی خود را حفظ کنید و برای پر کردن قسمت‌های تکه‌تکه یا نازک، به سادگی به آن‌ها اضافه کنید. همچنین از دست ندادن موهایی را که وجود دارند، تضمین می‌کند.

  یک بار میکروبلیدینگ دوام زیاد و نیاز به دستکاری‌های خیلی کمی دارد. این فرم از روش نگهداری به این معنی است که دیگر زمان زیادی را در روتین زیبایی خود صرف منظم کردن ابروهایتان نمی‌کنید. موضوع دیگر بحث کاهش هزینه‌هاست. از طرف دیگر شما با ابروهایی بیدار می‌شوید دقیقا همانطور که آن‌ها را می‌خواهید، بدون نیاز به این‌که هر روز صبح آن‌ها را بکشید و این اطمینان را به وجود می‌آورد که حتی در بدترین روزهایتان، زمانی که نمی‌توانید به خودتان زحمت دهید تا آرایش کنید، باز هم عالی به نظر برسید.

معایب

پس از انجام این روش، شما باید ابروهایتان را ۱۰ روز خشک نگه دارید تا مطمئن شوید که جوهر موجود در آن‌ها پخش نمی‌شود. این می‌تواند اذیت‌کننده باشد چراکه دوش گرفتن را مشکل می‌کند و اگر در یک محل مرطوب زندگی می‌کنید یا به‌طور مرتب فعالیت می‌کنید، عرق کردن نیز یک مشکل جدی خواهد بود. در جلسه اول، رد کردن جوهر توسط بدن شخص می‌تواند متداول باشد. این اتفاق حدود 60درصد مواقع رخ می‌دهد، بنابراین شانس زیادی وجود دارد که در بار اول همه چیز خوب پیش نرود.