فرصت‌های آموزشی مداومی که امروزه وجود دارند، آموزش‌های پیشرفته و به‌روزی را در زمینه تکنیک‌ها، محصولات و ساختن کسب‌وکار ارایه می‌کنند تا مهارت‌های پرسنل اسپای شما را تقویت کنند. ادامه تحصیلات بنای موفقیت اسپا است. تحصیلات به انگیزش کارکنان اسپا، به روز نگه داشتن شیوه‌های درمانی و اطمینان از حضور مداوم افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند. Dawn Nooney صاحب اسپای renew.calm در اسپرینگ فیلد غربی ماساچوست می‌گوید: «من از هرگونه آموزشی که قابل دسترس باشد بهره می‌برم؛ سمینارهای آنلاین، آموزش‌های خانگی، آموزش‌های آفلاین و برنامه‌های آموزشی مربوط به تجارت و از این آموزش‌ها برای بهبود دانش محصولات، مهارت‌های تکنیکی و مدیریت کسب‌و‌کار استفاده می‌کنم. اگر به‌صورت مداوم درصدد پیشرفت خود نباشیم، نمی‌توانیم خدمات بی‌نقص و برجسته‌ای به مشتریان ارایه کنیم.» خوشبختانه امروزه بیش از هر زمانی، فرمت‌های آموزشی مختلف مخصوص صاحبان اسپا و درمانگران وجود دارد. در زیر به بررسی مهیج‌ترین گزینه‌های موجود می‌پردازیم.

تلاش برای بازاریابی خدمات اسپا برای مخاطبین تفکیک شده می‌تواند بسیار نفس‌گیر باشد صرف‌نظر از هزینه‌های گزاف آن. هر کسی که در 20 سال گذشته به این صنعت وارد شده، شاهد لرزه‌ها و تغییرات بزرگی در چگونگی توجه نظر اسپاروها به روش‌های مختلف بازاریابی بوده است. روزهایی که تنها رقابتی که مالکان اسپا باید در آن شرکت می‌داشتند، نگرانی درخصوص سایر امکانات موجود در شهر بود،‌گذشته است. زمانی که استراتژی بازاریابی قوی شامل ارسال کارت‌پستال‌های براق می‌شد، تبلیغات در کتاب زرد (jellow paqe) و بنرهای تبلیغاتی شهری.

برای پرداختن به طراحی پروژه هر بنایی دو مبحث اصلی وجود دارد. یکی تاسیسات ساختاری و دیگری پروسه کاربردی برای هر ساختار. فی‌المثال یک بنای مسکونی از مجموعه تاسیساتی تشکیل شده که هر یک کاربری خاصی دارد، ازقبیل آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، اتاق‌های خواب و نشیمن و غیره که هر یک کاربری خاصی دارد و رابطه علت و معلولی ساختار و کاربری آن را تعریف می‌نمایند.

منوی اسپای شما قلب و روح کل عملکرد شماست. خدمات انحصاری و امضادار، مشتریان را به اسپای شما می‌کشاند، آن‌ها رزق و روزی و معاش شما هستند. اما همانطور که می‌دانید، صنایع زیبایی و مراقبت از پوست، همواره در حال تغییر و پیشرفت هستند. گرایش‌ها و فناوری‌ها و روش‌های تازه، هر روز ظاهر می‌شوند و توجه مشتریانتان را به خود جلب می‌کنند. مهم نیست که منوی شما تا چه اندازه مطمئن و بی‌نقص باشد، بلکه در بسیاری زمینه‌ها باید اصلاح شود تا مطابق با آخرین گرایش روز و نیاز بازار باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 127

 

 شبکه‌های اجتماعی پتانسیل بالایی برای تبلیغ برند اسپای شما و شناساندن آن به مشتریان دارند. چنانچه نسبت به چگونگی استفاده از آن‌ها آگاهی داشته باشید. مفید خواهد بود اگر به شبکه‌ای اجتماعی بپیوندید و سیلی از پست‌های اتفاقی و غیریکدست را برای جلب توجه مشتریان ارسال کنید، اما متاسفانه این تمام حقیقت نیست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 109

   توسعه سریع اسپاهای روزانه و اقامت در سال‌های اخیر بسیار خبرساز شده است. این اخبار که به‌طور سنتی در حوزه صنایع در حال رشد منعکس می‌شود، تقاضای متقابلی را برای کارکنان واجد شرایط در موقعیت‌های شغلی مهم مدیریتی و پشتیبانی ایجاد می‌کند. افزایش تقاضای نیروی انسانی می‌تواند موجب کاهش نیروهای مستعد قابل دسترس شود و کمبود متقاضیان ماهر نیز می‌تواند خطر افزایش حقوق درخواستی را به همراه داشته و برای کیفیت خدمات نیز تهدیدی جدی محسوب ‌شود. یافتن مدیر اسپای واجد شرایطی که هدایت‌کننده تمامی اجزای متحرک در یک اسپای روزانه یا اقامتی شلوغ و پیچیده باشد، حقیقتا کار ساده‌ای نیست. بسیاری افراد تنها به دنبال عنوان شغلی مدیریت اسپا هستند. اما در همین حین تعداد کمی از مدیران اسپا خود را به‌طور کامل موظف می‌دانند تا نیازهای صاحبان اسپا، تراپیست‌ها و مشتریانی که به آن‌ها خدمات ارایه می‌کنند را به‌طور موفقیت‌آمیزی به تعادل برسانند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 240

 با اتمام دوره‌های آموزش تخصصی، آماده ورود به دنیای زیبایی و آرایش شده‌اید. با مدرک معتبری که در دست دارید می‌توانید کسب‌وکار تازه خود را با قدرت آغاز کنید. با توجه به ۵ نکته که در این مقاله به آن‌ها پرداخته‌ایم، کسب‌وکار رویایی خود را به سرعت آغاز کرده و تبدیل به یک متخصص زیبایی موفق شوید:

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 238

 

مراجعه به اسپا یکی از آرامش‌بخش‌ترین کارهایی بود که Daphne Evans در حین مبارزه با بیماری سرطان به‌طور مرتب انجام می‌داد. حال که او از بیماری نجات پیدا کرده است تصمیم دارد مستقیما به سایر مبتلایان به سرطان کمک کند تا از خدمات اسپا برای بهبود احوال خود استفاده کنند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 254

مراکز اسپای‌درمانی معمولا در حین کار و ارایه خدمات با مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای مواجه می‌شوند. با وجود پیچیدگی‌های موجود در این کسب‌وکار، درک و توجه به ۵ نکته‌ای که در ادامه می آید، می‌تواند در حل مشکلات بسیار مفید باشند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 240

همزمان با تغییر ایده‌های ثروت و موقعیت‌های اجتماعی، ایده‌های سفرکنندگان برای لوکس بودن نیز تغییر می‌یابد. گزارش جدید Sabre Hospitality Solutions، تصریح می‌کند که مسافران متمول به طرز روزافزونی نسبت به لوگوهای پرزرق و برق و مصرف خودنمایانه گرایش یافته‌اند. آنان جذب سفرهایی می‌شوند که بتواند رویاهایشان را از طریق تجربیات گران‌قیمت جامه عمل بپوشاند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 222