مشتریان دوستدار محیط‌زیست در مراکز اسپا روز به روز در حال افزایش هستند، از این‌رو استخدام متخصصانی که بتوانند طرح‌هایی را در راستای پایداری محیط‌زیست پیاده کرده و در آینده ردپای کربن را در چرخه اسپا کاهش دهند بسیار مهم است.

چه بوده‌ایم و چه داشته‌ایم خود محل فخر است لکن آنچه داریم و با به‌روزسازی آنها نگهدارشان نیستیم بر شدت بیگانگی‌مان می‌افزاید. این بیگانگی شاید از سر ناآگاهی، شاید بر اثر بی‌مهری و شاید طلب جام‌جم از بیگانگان باشدکه مجال بحث آن در اینجا نیست و یک اشارت مکفیست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 107

 

CIDESCO، استاندارد جهانی برای زیبایی و اسپادرمانی، مجموعه‌ای از ماه‌ها و روزها را به‌عنوان ماه یا روز آگاهی‌دهی مشخص کرده تا در آن اعضای خود را به ارتقا دانش و پیشرفت حرفه، پرسنل و کسب‌وکارشان تشویق کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 110

 کاملا واضح است که شبکه‌های اجتماعی به تازگی وارد دنیای اسپا شده‌‌اند. اثرات این شبکه‌ها را می‌توان در نقدهای آنلاین، سیستم رزرو اینترنتی و خرید‌های اینترنتی دید. در کنار رشد شبکه‌های اجتماعی، مراکز اسپا به‌طور گسترده‌ای بر تمرکز و اهمیت پیگیری مدیریت اضطراب تاکید دارند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 164

دهم ژوئن روز جهانی سلامتی بود که برای سومین‌بار در سرتاسر جهان جشن گرفته شد. در این روز شعارها و هدف‌هایی برای آینده سلامت بشر در نظر گرفته شد با این امید که در یکسال پیش‌رو، تلاش جمعی دولت‌ها، انجمن‌ها و نیز خود افراد بتواند منجر به بهبود کیفیت زندگی و سلامتی ساکنین زمین شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 166

با بالا رفتن ناگهانی دمای هوا در بهار، هزینه برق مراکز اسپا نیز به همان میزان افزایش می‌یابد.چطور هنگام بالا رفتن حرارت، دمای محیط را مطلوب نگه داریم؟

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 210

فروش محصولات مرتبط در اسپا بسیار رایج و متداول است که می‌تواند از لحاظ اقتصادی کمک ویژه‌ای به این مراکز بنماید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 277

 در چند سال اخیر پیدایش مراکز اسپا و ماساژ در کشور رشد ویژه‌ای داشتند و این امر ضرورت رعایت استانداردسازی و آموزش‌های خاص را طلب می‌کند.می‌توان گفت صنعت اسپا در جهان صنعتی نوظهور به‌شمار می‌آیدکه در سال‌های اخیر در بسیاری از کشورها توجه خاصی به آن شده و با رعایت استانداردها و تحقیقات علمی و برنامه‌ریزی دقیق، این صنعت به یکی از صنایع درآمدزا بدل گشته است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 255

همزمان با رشد صنعت گردشگری و هتلداری کشور، هر روز شاهد تغییراتی در روش ارایه خدمات هتلی و همچنین بازسازی و نوسازی هتل‌های قدیمی هستیم که امید را نسبت به به این صنعت زنده نگه می‌دارد. در همین راستا به سرعت دوره‌های آموزشی داخل و خارج کشور رو به افزایش است و هتلداران در تلاشند تا از پرسنل آموزش‌دیده برای کار استفاده کنند و زمانی را برای آموزش نیروهای قدیمی نیز اختصاص دهند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 264

صنعت زیبایی در حال رشد و دارای فرصت‌های شغلی زیادی است. این صنعت رشد مداومی دارد و برآورد می‌شود تا سال 2019 درآمدی برابر 58.7 با میلیون دلار داشته باشد. اگر شما قصد افتتاح یک اسپا را دارید و دنبال راه‌های کاربردی برای کسب‌وکار جدیدی هستید ، ما مراحل افتتاح اسپای جدید را برای شما به اشتراک می‌گذاریم. بخشی از این هشت بند مطابق با قوانین و شرایط ایالات متحده هستند، اما دانستن آنها نمی‌تواند بی‌فایده باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 354