با اتمام دوره‌های آموزش تخصصی، آماده ورود به دنیای زیبایی و آرایش شده‌اید. با مدرک معتبری که در دست دارید می‌توانید کسب‌وکار تازه خود را با قدرت آغاز کنید. با توجه به ۵ نکته که در این مقاله به آن‌ها پرداخته‌ایم، کسب‌وکار رویایی خود را به سرعت آغاز کرده و تبدیل به یک متخصص زیبایی موفق شوید:

 

مراجعه به اسپا یکی از آرامش‌بخش‌ترین کارهایی بود که Daphne Evans در حین مبارزه با بیماری سرطان به‌طور مرتب انجام می‌داد. حال که او از بیماری نجات پیدا کرده است تصمیم دارد مستقیما به سایر مبتلایان به سرطان کمک کند تا از خدمات اسپا برای بهبود احوال خود استفاده کنند.

مراکز اسپای‌درمانی معمولا در حین کار و ارایه خدمات با مشکلات پیش‌بینی نشده‌ای مواجه می‌شوند. با وجود پیچیدگی‌های موجود در این کسب‌وکار، درک و توجه به ۵ نکته‌ای که در ادامه می آید، می‌تواند در حل مشکلات بسیار مفید باشند.

همزمان با تغییر ایده‌های ثروت و موقعیت‌های اجتماعی، ایده‌های سفرکنندگان برای لوکس بودن نیز تغییر می‌یابد. گزارش جدید Sabre Hospitality Solutions، تصریح می‌کند که مسافران متمول به طرز روزافزونی نسبت به لوگوهای پرزرق و برق و مصرف خودنمایانه گرایش یافته‌اند. آنان جذب سفرهایی می‌شوند که بتواند رویاهایشان را از طریق تجربیات گران‌قیمت جامه عمل بپوشاند.

مشتریان دوستدار محیط‌زیست در مراکز اسپا روز به روز در حال افزایش هستند، از این‌رو استخدام متخصصانی که بتوانند طرح‌هایی را در راستای پایداری محیط‌زیست پیاده کرده و در آینده ردپای کربن را در چرخه اسپا کاهش دهند بسیار مهم است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 326

چه بوده‌ایم و چه داشته‌ایم خود محل فخر است لکن آنچه داریم و با به‌روزسازی آنها نگهدارشان نیستیم بر شدت بیگانگی‌مان می‌افزاید. این بیگانگی شاید از سر ناآگاهی، شاید بر اثر بی‌مهری و شاید طلب جام‌جم از بیگانگان باشدکه مجال بحث آن در اینجا نیست و یک اشارت مکفیست.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 696

 

CIDESCO، استاندارد جهانی برای زیبایی و اسپادرمانی، مجموعه‌ای از ماه‌ها و روزها را به‌عنوان ماه یا روز آگاهی‌دهی مشخص کرده تا در آن اعضای خود را به ارتقا دانش و پیشرفت حرفه، پرسنل و کسب‌وکارشان تشویق کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 369

 کاملا واضح است که شبکه‌های اجتماعی به تازگی وارد دنیای اسپا شده‌‌اند. اثرات این شبکه‌ها را می‌توان در نقدهای آنلاین، سیستم رزرو اینترنتی و خرید‌های اینترنتی دید. در کنار رشد شبکه‌های اجتماعی، مراکز اسپا به‌طور گسترده‌ای بر تمرکز و اهمیت پیگیری مدیریت اضطراب تاکید دارند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 433

دهم ژوئن روز جهانی سلامتی بود که برای سومین‌بار در سرتاسر جهان جشن گرفته شد. در این روز شعارها و هدف‌هایی برای آینده سلامت بشر در نظر گرفته شد با این امید که در یکسال پیش‌رو، تلاش جمعی دولت‌ها، انجمن‌ها و نیز خود افراد بتواند منجر به بهبود کیفیت زندگی و سلامتی ساکنین زمین شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 405

با بالا رفتن ناگهانی دمای هوا در بهار، هزینه برق مراکز اسپا نیز به همان میزان افزایش می‌یابد.چطور هنگام بالا رفتن حرارت، دمای محیط را مطلوب نگه داریم؟

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 515