LivNordic، اسپا با هشت اتاق خدمات که از فلسفه سلامتی اسکاندیناوی الهام گرفته، از خدمات و مواد اولیه تا طراحی و ساخت فضا، را در کشتی تفریحی Viking Cruise راه‌اندازی کرد.LivNordic دومین اسپای اسکاندیناوی‌اش را بر روی عرشه این کشتی با ظرفیت 930مسافر افتتاح کرد.

 

فلسفه سلامتی اسکاندیناوی, اسپا, اسپای اسکاندیناوی‌, حمام اسکاندیناوی, سونا,  ماساژ سم‌زدایی سوئدی, ماساژ عمیق سوئدی, مانیکور, پدیکور, حمام نمک,

 

تمام مهمانان می‌توانند از مرکز تناسب اندام و مجموعه حرارتی اسپا که شامل حمام اسکاندیناوی می‌شود استفاده کنند. در این حمام مهمانان از سونا به استخر سرد رفته و دوباره بازمی‌گردند و در نهایت به غار برفی می‌روند. اسپا منوی ساده‌ای دارد که شامل ماساژ خاطره‌انگیز سوئدی، ماساژ سم‌زدایی سوئدی و ماساژ عمیق سوئدی می‌شود و در کنار آن خدمات صورت ارگانیک اسکاندیناوی نیز ارایه می‌شود. سایر خدمات همانند مانیکور، پدیکور، مو و ریش نیز قابل دریافت است. همچنین اسکراب بدن، ماساژ پا و حمام نمک می‌تواند به منوی اصلی اضافه شود. در این اسپا از برند c/o Gerd برای خدمات پوست استفاده می‌شود. سومین اسپا از این شرکت در ابتدای سال 2017 بر عرشه Viking Sky بازگشایی خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • اولین نظر را شما بدهید