Atmantan، با مساحتی حدود 6هزار مترمربع و 106 اتاق در نزدیکی شهر پونا در هند، نگرشی تازه را در بحث سلامتی با هشت راهکار منحصربه‌خود پایه‌گذاری کرده است. با 106 اتاق، این اسپا در صدر اسپاهای اقامتی دنیا جای گرفته است.

 


موقعیت این مکان همانند آشیانه‌ای در کوه‌های Sahyradri و مشرف به دریاچه Mulshi است و به وسیله DSM (مدیریت اسپای اقامتی) اداره و مدیریت خواهد شد. شرکت تایلندی DSM مشاوره و مدیریت اسپا را انجام می‌دهد و مدیران آن در گذشته از راهبران Chiva-Som بوده‌اند. با 16هکتار مجموعه باغ و مزرعه، Atmantan که نام آن مخففی از واژه‌های روح (atma)، ذهن (mana) و تن (tann) است، متعلق به Nikhil و Sharmilee kapur می‌باشد که برای نخستین‌بار ایده این مجموعه را در سال 2008 در ذهن خود پروراندند.
پاویون سلامتی شامل 23 اسپا و اتاق درمان همادین، 929 مترمربع سلامتی و تن‌درمانی، استخرنمک، سالن و بخش فروشگاهی و پاویون ویژه کریا برای انجام برنامه‌های آیورودیک می‌شود. Jog Menzies مدیر DSM چنین می‌گوید: «به عنوان یک مدیر گرداننده، باعث افتخار بسیار است اقامتگاهی در اختیار داریم که تمام عوامل لازم برای داشتن یک مجموعه موفق سلامت‌محور را درخود دارد.» وی می‌افزاید: «مکان عالی است و مالکین نیز بی‌نهایت تفکرات سلامت‌محوری برای پیشبرد آن دارند.»

 


Sharmilee Kapur معتقد است که هدف‌هایش با روش‌های مدیریتی DSM کاملا در یک راستاست. او می‌گوید: «هدف ما برای Atmantan همانا ایجاد مکانی برای ایجاد دگرگونی شخصی و درک عمیق از سلامت کل‌نگرانه است- دو عامل اساسی برای داشتن زندگی شاد.» Atmantan اکنون به یکی از بهترین اسپاهای اقامتی در دنیا تبدیل شده است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • اولین نظر را شما بدهید