10 منبع اصلی استرس در دوران پاندمی

یک گروه تحقیقاتی بین‌المللی و تحلیلی مستقر در لندن، نظرسنجی خود را از 3000 نفر

در سراسر بریتانیا منتشر کرد که در آن پرسیده شد چه چیزی بیشترین استرس را در سال

گذشته به آنها وارد کرده است.

قابل درک است که علت شماره 1 استرس، نگرانی در مورد سلامتی خود و عزیزانمان است.

سایر عوامل استرس زا شامل کار در خانه، کارهای خانه و تحصیل در خانه است.

نتایج نظرسنجی این 10 عامل استرس زا را نشان میدهد:

1- (51%) نگرانی در مورد سلامتی یکی از عزیزان

2- (35%)  افزایش وزن

3- (32%) نگران سلامتی خودم

4- (32%) ناتوانی در ورزش زیاد

5- (27%) نگرانی در مورد اضافه وزن

6- (23%) کار از خانه

7- (18%) انجام کارهای خانه

8- (14%) ناتوانی در کار

9- (14%) مراقبت از والدین/بستگان

10- (13%) تحصیل در منزل

هانی لنگکاستر-جیمز، روانشناس، گفت: "مایه دلگرمی است که می بینیم نگرانی اصلی ما در

طول اين پاندمي، رفاه عزیزانمان باقی مانده است.

ما به دلایل احساسی از نیازهای مرتبط با سلامت خود غافل شده ایم و غذا می خوریم، بنابراین اکنون

مردم نگران وزنی هستند که در طول همه گیری اضافه کرده اند."

با ظهور صنعت اسپا در کشور و ایجاد مراکز ماساژ، همچنین آموزشگاه‌های رسمی این رشته در کنار کارآفرینی و ایجاد مشاغل جدید که بسیار حایز اهمیت و مثبت است، این حرفه در حال کشمکش با چالش‌ها و نیازهای بعضا مهم و شدید به‌دلیل تازگی و تعریف نوی آن به‌عنوان شغلی قانونی می‌باشد.

بالاخره برای اولین بار به همت سازمان متخصصین ایران پیمان همکاری با یکی از معتبرترین برندهای بیمه‌‌ای کشور (بیمه کوثر) جهت بیمه مسئولیت ویژه ماسورها ایجاد گردید. 

که تا سقف ۴۴۰ میلیون تومان خسارت را میتوانند پیشیبانی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۰۱۰۴۰۴۴۹۱ تماس حاصل فرمایید 

بیمه مسئولیت ماساژورها

سنای مکزیک به اتفاق آراء آزمایش بر روی حیوانات برای محصولات آرایشی را ممنوع کرد

مجلس سنای مکزیک در دوم سپتامبر 2021 با اصلاح قانون سلامت عمومی استفاده از حیوانات جهت آزمایش برای محصولات آرایشی و بهداشتی را ممنوع کرد.

بنابراین مکزیک اولین کشور در آمریکای شمالی و چهل و یکمین کشوری در سطح جهان خواهد بود که این آزمایش ها را ممنوع اعلام کرده است.

سناتورهای مجلس مکزیک در یک رأی وحدت رویه با (103 رای موافق)، تغییرات پیشنهاد شده توسط نمایندگان در پروژه ­ای با هدف ممنوعیت آزمایش حیوانات برای محصولات آرایشی و بهداشتی را تصویب کردند. این لایحه برگرفته از طرحی است که در آوریل 2019 توسط سناتور ریکاردو مونرئال اوویلا ارائه شد.

در نتیجه­، قانون بهداشت عمومی کشور (Ley General de Salud) هرگونه تولید، واردات یا بازاریابی محصولات آرایشی بهداشتی را که بر روی حیوانات آزمایش شده­ اند یا حاوی مواد تشکیل دهنده یا ترکیبی از مواد آزمایش شده بر روی حیوانات هستند را ممنوع اعلام کرد.

این لایحه توسط گروه ­های حامی حقوق حیوانات، انجمن انسانی بین المللی مکزیک و Te Protejo حمایت شد. این سازمان ­ها در خصوص طرح مصوب این­چنین گفتند: "ما بسیار خوشحال هستیم که می ­بینیم مکزیک، اولین کشور در آمریکای شمالی است که آزمایش زیبایی روی حیوانات را غیرقانونی اعلام کرده است و از سناتور ریکاردو مونرال، حامی لایحه ­ی ما و همه ­ی نمایندگان کنگره و همچین بانوان محترم به خاطر حمایت و پایان دادن به این آزمایشات بر روی حیوانات جهت تولید محصولات آرایشی در مکزیک سپاسگزاریم."

سناتور ریکاردو مونرئال اوویلا نیز طی بیانیه­ای ممنوعیت استفاده از حیوانات را برای آزمایشات مربوط به لوازم آرایشی در صنایع، تاریخی خواند.

این لایحه همچنین توسط Lush ، Unilever ، P&G ، L'Oréal ، Avon و دیگر کمپانی­ ها در صنعت زیبایی، که با HSI در سطح جهانی از طریق ارزیابی ایمنی بدون حیوانات (AFSA) در راستای همسویی با سیاست ­ها، با اقدامات آموزشی برای حمایت از ضعفا فعالیت می­ کنند، پشتیبانی شد. شرکت­ ها و مقامات دولتی در حال گذار از آزمایش بر روی حیوانات، به سوی استفاده از روش­های پیشرفته بدون نیاز به آزمایش بر روی حیوانات هستند.

با اضافه شدن مکزیک به این طرح، آزمایش بر حیوانات برای لوازم آرایشی در 41 کشور و 10 ایالت برزیل و 7 ایالت دیگر در ایالات متحده به طور رسمی ممنوع شده است. سه ایالت دیگر ایالات متحده: نیوجرسی، رود آیلند و نیویورک، در حال بررسی طرح ­های مشابه هستند و دولت فدرال در ایالات متحده و کانادا در انتظار تصویب این طرح هستند.

 

مسابقات ماساژ قهرمانی جهان 2022

18 ژوئن - 19 ژوئن 2022 در کپنهاگ- دانمارک

 

هدف انجمن ابین المللی ماساژ از برگزاری این مسابقات توسعه و ترویج تکنیک های مختلف ماساژ است که توسط ماساژورهای مجرب در سراسر جهان انجام می شود.

مسابقات جهانی ماساژ نه تنها یک مسابقه بلکه فرصتی ست که درمانگران بتوانند با الهام گرفتن از مجموعه ای حرفه ای به ارتقاء مهارت خود بپردازند.

در نهایت برای هر شرکت کننده یک دیپلم صادر می شود که به آن ها این امکان را می دهد تا تجارت خود را به روشی جدید معرفی کنند.

با توجه به وضعیت جاری کووید ، انجمن بین المللی ماساژ تصمیم گرفته است که مسابقات جهانی 2022 در ماساژ به صورت ترکیبی مانند سال 2021 برگزار شود.

نسخه ترکیبی به چه معناست؟

مسابقات قهرمانی به دو بخش تقسیم می شود: یکی بصورت فیزیکی در دانمارک و دیگری بصورت آنلاین.

 بخش فیزیکی مانند سالهای گذشته ی مسابقات قهرمانی است.

قسمت آنلاین که در آن شرکت کنندگان به صورت زنده (به احتمال زیاد Zoom) با درمان های ماساژ خود از مکان منتخب خودشان، حضور خواهند داشت.

 در این بخش که تنها یک دور (شرکت کننده فقط کار خود را در یک دسته نشان می دهد) دارد، داورانی به صورت زنده در حال تماشا و قضاوت درباره درمان ها خواهند بود.

همه شرکت کنندگان ثبت نام شده نامه ای با پیوند دریافت می کنند تا انتخاب کنند که آیا می خواهند به صورت آنلاین شرکت کنند یا فیزیکی.

در سال 2022 ، انجمن بین المللی ماساژ 2 نوع فیلم ماساژ را در مسابقات جهانی ماساژ 2021 شرکت می دهد:

 

1) بهترین تبلیغ ماساژ (فیلم بین 2 تا 12 دقیقه)

 2) بهترین تیزر ماساژ (فیلم تقریبا 2 دقیقه)

 

همه درمانگران ماساژ ، مدارس ، کلینیک ها ، آبگرم ، تامین کنندگان تجهیزات و غیره، می توانند یک یا چند فیلم را تا قبل از 1 آوریل 2022 به صورت رایگان ارسال کنند.

در صورت تمایل لطفا ویدیوهای خود را  (توسط We Transfer) به This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال کنید.

 لطفاً توجه داشته باشید که هنگام ارسال ویدئو به IMA، حق ویرایش ویدئو را نیز می دهید.

علاوه بر این ، لطفاً نام، نام کشور و تصویر خود را به فایل ارسالی ضمیمه کنید. هیئت داوران ویدئویی IMA، تصمیم خواهند گرفت که کدام فیلم ها نامزد و در کانال یوتیوب IMA نمایش داده شوند. برنده در مسابقات جهانی ماساژ اعلام می شود.

آخرین مهلت ثبت نام و پرداخت هزینه: 1 ژوئن 2022 هزینه شرکت: 225 یورو، (هزینه قابل استرداد نیست).

مسئولیت رزرو محل اقامت، پروازها و حمل و نقل محلی بر عهده شرکت کنندگان است. توصیه می کنیم به دلیل عدم تداخل با تعطیلات دانمارک در تاریخ موردنظر، رزرو خود را زودتر انجام دهید.

 

 

زیبازی: Biolagique Recherche به‌تازگی اعلام کرده که پروتکل جدیدی برای مراقبت‌های پیش و پس از جراحی‌های زیبایی به خاطر این موضوع که مشتریان بیشتر به سمت جراحی‌های زیبایی تمایل پیدا کرده‌اند تا درمان‌های موضعی، تدوین کرده است.

زیبازی: مرکز Adler Spa Resort Balance در ایتالیا برنامه Regenerative Nanovi Therapy (43دلار/ 20 دقیقه) را با استفاده از ابزار استنشاق اکسیژن NanoVi به مشتریانش پیشنهاد می‌دهد.

زیبازی: هر کسی که حداقل یک‌بار نوزادی را در گهواره به آرامی خوابانده باشد یا درون یک ننو چرت زده باشد به خوبی می‌داند که تکان باعث ایجاد حس خواب می‌شود. اما چرا؟

زیبازی: انجمن متخصصین پوست بریتانیا به‌تازگی هشداری را درخصوص ماده شیمیایی (meth)acrylate منتشر کرده است، ماده اصلی در ناخن‌های اکریلیک، ناخن‌های ژلی و ناخن‌های ژلی براق چراکه آن‌ها باعث ایجاد اپیدمی آلرژی تماسی در انگلستان و ایرلند شده است.

زیبازی:  Celluma ELITE جایگزین نمونه قبلی آن Celluma PRO شد آن هم به خاطر انعطاف‌پذیری بیشتر در عملکرد.

زیبازی: ماشین 8 در 1 با نام Facial Maclime Zemits Verstand 8.2 یکی از ماشین‌های پرکاربرد برای کار روی صورت است که در بازار وجود دارد.