ماساژ و كار بر روی هیپ و گلات باعث از بین رفتن خشكی توی این بخش از بدن میشه. این كار هم برای كسانی كه اسیب دیدن لازمه هم برای كسانی كه می خوان از اسیب دیدگی احتمالی جلوگیری كنن. در ضمن حس خیلی خوبی هم داره.

از قرار معلوم بسیاری از دوستان با نظر من در مورد حمام صوت موافق بودند چرا که ویدیوی قبلی در این مورد بیش از ۴۷۰۰ بار دیده شده. . به تازگی تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، بر روی تاثیرات کاسه های تبتی و مدیتیشن انجام شده است. در این تحقیقات تاثیرات اصوات تولید شده از این ظرف های خاص در حمام های صوت بر خلق، اضطراب، درد و حال خوب روحی مورد ارزیابی قرار گرفته است. ۶۲ درصد از زنان و مردان گفتند که به طرز موثری پس از این جلسات کاهش تنش، عصبانیت، خستگی و افسردگی را تجربه کردند.

در اين ويديواز Manual Therapy (درمان هاي دستي) براي كشش گردن و كاهش تنش در اين قسمت استفاده مي شود كه در نهايت كاهش درد را در پي دارد.

خراشيدن فرايندي درماني است. از ابزارهاي گريستون مي توان براي خراشيدن بافت نرم براي جلوگيري از ايجاد اسكار استفاده كرد. اين تكنيك همچنين باعث ايجاد سفتي در عضلات پيراموني بخش اسيب ديده يا تحت عمل جراحي مي شود.

اين حركت در نگاه اول اسون به نظر مياد اما بايد تلاش كنيد كه انگشتان پاتون رو دونه به دونه بالا بيارين مثل انگشتان دست يك پيانيست. معطل نكنيد كفشاتون رو از پاتون دربيارين و ببينين كه پاتون چقدر قويه و انگشت هاش چقدر با هم هماهنگه

اين نوع درد رو خيلي ها تجربه مي كنن به همين خاطر ويديوهاش مورد استقبال قرار مي گيره. در اين روش پزشك از تسمه كمك مي گيره تا پايين بازو رو به سمت بالا بكشه. اين روش براي ازادسازي از تنش عضله مورد استفاده قرار مي گيره.

تا به حال سبک ها و روش های مختلفی از بادکش گذاری رو بهتون معرفی کردیم. این ویدیو رو هم در این زمینه ببینید. این تکنیک Glide Cupping نام دارد. به کارگیری مکش و فشار منفی ناشی از بادکش که با حرکت بر روی پوست، باعث آزادسازی عضلات همبند از محدودیت و خشکی می شود. همچنین جریان خون را بهبود می بخشد، عضلات را آرام می کند و تحرک پذیری را بهبود می دهد. لطفا به هیچ عنوان بدن خود را برای انجام این سری حرکات به افراد غیر متخصص نسپارید چرا که باعث تشدید اسیب یا ایجاد اسیب دیدگی جدید در شما خواهد شد.

داشتن گونه هاي برجسته و خطوط فكي مناسب چند راه داره: ورزش، رژيم غذايي. يكي ديگه از راه ها نيز ماساژ buccal و نيز كشش صورته.

ماساژ گردن با لايف استايل جديد كه ما با ان زندكي مي كنيم،جزو ضرورياته. پشت ميز نشيني و كار با كامپيوتر در حالي كه مدام به جلو نگاه مي كنيم يا كار با گوشي هايمان كه به خاطرش مدام سرمان پايين است. هر چه كه گردن مجبور باشد وزن بيشتري از سر را در حالت هاي نامناسب تحمل كند، دچار تنش بيشتري خواهد شد. كاهش سردرد نيز يكي ديگر از فوايد ماساژ گردن است.

ماساژ و كار بر روي هيپ و گلات باعث از بين رفتن خشكي توي اين بخش از بدن ميشه. اين كار هم براي كساني كه اسيب ديدن لازمه هم براي كساني كه مي خوان از اسيب ديدگي احتمالي جلوگيري كنن. در ضمن حس خيلي خوبي هم داره.