در اين ويديواز Manual Therapy (درمان هاي دستي) براي كشش گردن و كاهش تنش در اين قسمت استفاده مي شود كه در نهايت كاهش درد را در پي دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 739

خراشيدن فرايندي درماني است. از ابزارهاي گريستون مي توان براي خراشيدن بافت نرم براي جلوگيري از ايجاد اسكار استفاده كرد. اين تكنيك همچنين باعث ايجاد سفتي در عضلات پيراموني بخش اسيب ديده يا تحت عمل جراحي مي شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 727

اين حركت در نگاه اول اسون به نظر مياد اما بايد تلاش كنيد كه انگشتان پاتون رو دونه به دونه بالا بيارين مثل انگشتان دست يك پيانيست. معطل نكنيد كفشاتون رو از پاتون دربيارين و ببينين كه پاتون چقدر قويه و انگشت هاش چقدر با هم هماهنگه

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 625

اين نوع درد رو خيلي ها تجربه مي كنن به همين خاطر ويديوهاش مورد استقبال قرار مي گيره. در اين روش پزشك از تسمه كمك مي گيره تا پايين بازو رو به سمت بالا بكشه. اين روش براي ازادسازي از تنش عضله مورد استفاده قرار مي گيره.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 592

داشتن گونه هاي برجسته و خطوط فكي مناسب چند راه داره: ورزش، رژيم غذايي. يكي ديگه از راه ها نيز ماساژ buccal و نيز كشش صورته.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 552

ماساژ گردن با لايف استايل جديد كه ما با ان زندكي مي كنيم،جزو ضرورياته. پشت ميز نشيني و كار با كامپيوتر در حالي كه مدام به جلو نگاه مي كنيم يا كار با گوشي هايمان كه به خاطرش مدام سرمان پايين است. هر چه كه گردن مجبور باشد وزن بيشتري از سر را در حالت هاي نامناسب تحمل كند، دچار تنش بيشتري خواهد شد. كاهش سردرد نيز يكي ديگر از فوايد ماساژ گردن است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 553

به این نوع ماساژ، ashiatsu میگن. ashia به معنای پا و atsu به معنای فشار است. ماسور از زوایای مختلف كف پا استفاده می كنه تا بتونه فشار كافی رو به بافت بیاره. البته از دستگیره هایی كه از سقف اویزونه برای ایجاد تعادل برای خودش استفاده میكنه . بعضی ها این نوع فشار رو به فشار دست و ارنج بر روی بدنشون ترجیح میدن.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 383

عضله Quadratus Lumborum، بزرگترین عضله چهارگوش در پایین كمره كه اغلب دچار اسپاسم میشه و درد در بخش پایین كمر رو سبب مشیه. در این ویدیو ماسور در حال كار بر روی این بخش از كمر و ازادسازی اونه.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 345

تكنيك Tok Sen روشی منحصر به فرد در ماساژتای است که با میخ و چکش انجام می شود و برخی می گویند موثرترین نوع ان است. این تکنیک انسداد در کانال های انرژی را از بین می برد، نقاط فشاری را فعال می کند و جریان عادی انرژی را در بدن برقرار می کند. همچنین عضلات گره خورده را ارام می کند،به خصوص انهایی که از طریق تکنیک های ماساژ قابل دسترس نیستند. این ماساژ کشش خوبی بر روی تاندون ها و لیگامان ها ایجاد می کند و دردهای مزمن را کاهش می دهد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 518

ماساژها و كشش هاي خاصي براي كساني كه دچار انقباض در ناحيه گردن و شانه هستند وجود دارد. اما شما هيچگاه بدن خود را به دست ادم هاي ناوارد نسپاريد

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 355