ماساژ صورت با تمركز بر دور چشم ها، پيشاني و شقيقه ها انجام مي شود. اين ماساژ باعث رفع خستگي از چشمان استرس زده و كوفته مي شود. البته تا حدي راحتي سينوس ها رو هم در پي خواهد داشت.

بعضی اوقات بعد از یك روز سخت كاری یا پشت میز نشینی، فقط یك ماساژ بافت عمیق روی عضلات كمربند شانه ای و كمر می تونه ادم رو سرحال بیاره

شکار با نیزه یا به روایت علمی درمان به وسیله مالش استخوان و مفاصل با تكنیك osteopathic rainbow، در این ویدیو نمایش داده شده است. نکته کلیدی این است که بدن خود را در حالت درست قرار دهید.

ماسور با استفاده از ابزار کمکی، به جا انداختن و بهبود خشکی کتف کمک می کنه

در اين ويديو با چند تصوير گرافيكي ساده، جهت حركت دست در ماساژ گردن تا پا نمايش داده شده.

دوستان ماسور به خوبي مي دونن كه داشتن وضعيت فيزيكي مناسب، جزو ضروريات ارايه خدمات ماساژه. به همين خاطر در اين ويديو چند حركت تمريني براي تقويت عضلات درگير گذاشتيم.

به تازگی تحقیقاتی در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، بر روی تاثیرات کاسه های تبتی و مدیتیشن انجام شده است. در این تحقیقات تاثیرات اصوات تولید شده از این ظرف های خاص در حمام های صوت بر خلق، اضطراب، درد و حال خوب روحی مورد ارزیابی قرار گرفته است. ۶۲ درصد از زنان و مردان گفتند که به طرز موثری پس از این جلسات کاهش تنش، عصبانیت، خستگی و افسردگی را تجربه کردند. این ارزیابی در مقایسه با سایر انواع مدیتیشن های صوتی انجام شد.

با استفاده از يك توپ ساده مي تونيد اين تمرين ها رو در منزل انجام بدين. تمريني براي بازكردن گره هاي عضلاني و ازادسازي عضلات سفت شده

در نگاه اول اين ويديو خنده دار به نظر مياد. اما تحقيقات نشون داده كه در گاوداري هايي كه از موسيقي براي گاوهاشون استفاده كردن، تونستن درصد قابل قبولي ميزان شيردهي رو افزايش بدن. دستگاه هايي مثل اين، هم حيوان رو از شر حشرات و خارش هاي احتمالي رها مي كنه هم حس خوبي بهش ميده شبيه حسي كه ماساژ به انسان ميده. فقط به حركاتش و لذتي كه از اين كار مي بره دقت كنين. قبلاهم ويديوهايي داشتيم كه نشون مي داد حيوانات هم همانند انسان احساس بسيارخوبي از ماساژ كسب مي كنن.

بعد از يك روز سخت ورزشي و كاري، تفنگ ماساژ ميتونه باعث كاهش خشكي عضله، بهبود گردش خون و ريلكسي عضله بشه