زیبازی: در این ویدیو Hailey Bieber روتین پوستی خودش رو به اشتراک گذاشته و محصولاتی که استفاده می کند برای شفافیت پوستش را معرفی کرده.

خانم های محترم بازدیدکننده مدام از ما می خوان كه ویدیوهای مرتبط با زیبایی رو بیشتر كنیم. حقیقت اینه كه ما هم دوست داریم این كار رو اما برخی اوقات منابعی كه به دست ما می رسه، محدود می شه. این هم یك استایل باحال برای مو

البته كه مهمه چگونه خودمون رو چطور مي اراييم اما اينكه هر كاري مي كنيم بايد بهمون بياد، نكته اي مهم تره. كي تصور مي كنه تراشيدن سر از ته هم بتونه براي يك نفر اينقدر جذاب باشه.

این روش dermaplaning نام دارد که با استفاده از تیغ جراحی تیز با زاویه مستقیم، اقدام به خراشیدن لایه های بالایی و پرزهای هلویی شکل پوست می کنند. در این میان موهای نرم نیز برداشته می شود و به چروک های ملایم مخفی شده پوست نیز کمک می شود. کار با الکل و محلول گندزدا آغاز می شود.

ابتدا پوست به وسیله کارشناس لیزر مورد ارزیابی قرار می گیرد. کار با مالیدن لوسیون کربن بر روی صورت آغاز می شود. هدف این لوسیون لایه برداری است. پس از آن در دو مرحله لیزر استفاده می شود که تا لایه اپیدرم نفوذ می کند: اولی لایه درونی را حرارت می دهد و کلاژن سازی را تحریک می کند. دیگری پوست و سلول های مرده سطح پوست رو جمع‌آوری می کنه. پس از عملیات لیزر، ژل را با استفاده از دستگاه نور پالس شدید، بر روی پوست اعمال می کنند تا باکتری، التهاب و سرخی آن از بین برود. در پایان نیز از تونر و SPF برای محافظت در برابر آلو

كار وطنيه اما خيلي جالبه. ياد كلاه گيس هاي قديمي مي افتم كه جدا از شكل و رنگ افتضاحشىون، بنده خدا با كوچكترين نسيمي دلش مي لرزيد كه يه موقع باد نبرتش يا يه موقع بچه شيطون فاميل تو يه مهموني رسمي هوس شوخي به سرش نزنه

آقایون باور کنید که صورت شما هم احتیاج به رسیدگی داره. این دیگه در سبک زندگی امروز، یه کار اضافی و لوکس نیست. همونطور که به دنبال زیبایی اندام هستید، به پوست صورت خود هم رسیدگی کنید. یک اسپای صورت خوب رو می تونید در این ویدیو ببینید. خدمات صورت می تونه شامل این مراحل باشه: پاک سازی، حوله داغ آروماتراپی، آنالیز پوست، ماساژ پوست سر، ماسک لایه بردار، پاکسازی دوباره، ماسک و ماساژ گردن. بیشتر به خودتون برسین

به این خدمات Alkaline Therapy می گویند.درمانگر ابتدا ویتامین و موادمعدنی را به صورت ژل به بدن می مالد. فرد سپس به درون پاکت پلاستیکی می رود و اکسیژن به درون پاکت و کلاهخود تزریق می شود که فضایی شبیه طبیعت پاک دارد. این روش به گفته این اسپا باعث بهبود سلامت جسمی و ذهنی می شود که البته از لحاظ علمی هنوز ثابت نشده است.

خدمات صورت مي تونه به صورت سفارشي و مطابق با درخواست مشتري انجام بشه. مثلا در يك پكيج ميشه خدماتي همچون درما اف، ماساژ صورت و گردن، ماسك، نور درماني رو درخواست كرد.

این یکی از خدمات جذاب به خصوص برای سلبریتی هاست. آب رسانی و درخشش فوری حاصل این خدمات است. این روش رو به ویژه می توان بعد از اپیلاسیون انجام داد و مناسب برای هر نوع پوستی است.