زیبازی: اسپا و ریزروت Westgate Park City با همکاری مرکز پزشکی محلی Utah Stem Clinic، خدمات سلول‌های بنیادی را ارایه می‌کنند.

زیبازی: نوردرمانی به وسیله طول موج‌های گوناگونی انجام می‌شود که این طول موج‌ها منجر به رنگ‌های گوناگون می‌شوند. هر طول موج ویژگی جذبی متفاوتی بر روی پوست دارد که بین 400 تا 700 نانومتر متغیر است. هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. نگاهی کوتاه به رنگ‌های مختلف و نحوه عملکردشان می‌‌اندازیم:

ایسنا: همکاری گردشگری ترکیه با سه کشور ایران، روسیه و چین در سال جاری میلادی، درآمد ۱۰ میلیارد دلاری را برای صنعت گردشگری این کشور به همراه خواهد آورد.

زیبازی: از آنجایی که درمان با نور LED را نمی‌توان مقوله‌ای سیاه یا سفید دانست، برخی از کارشناسان به این نتیجه رسیده‌اند که تصورات غلطی در این زمینه شکل گرفته است. پاسخ آن‌ها به برخی از این تصورات اشتباه این‌گونه است:

زیبازی: با هدف کمک به بیماران سرطانی، Minerale Spa واقع در ریزورت Lansdowne، به تازگی برنامه تومورشناسی را اجرا کرده است. درمانگران اسپا در این مراکز به تکنیک‌های مناسب ماساژ آشنا شده‌اند تا بتوانند به کسانی که از بیماری رنج می‌برند خدمات مناسب ارایه دهند.

زیبازی: ممکن است بالاخره آب چشمه حیات قابل دسترس باشد. محصول تزریقی جدید صورت باعث معکوس شدن فرآیند پیری با تحریک بافت نرم و ایجاد عروق جدید خونی می‌شود.

دویچه وله: تشخیص بیماری افسردگی کار چندان ساده‌ای نیست. بیش از ۳۲۰ میلیون نفر در جهان از این بیماری رنج می‌برند. اکنون نرم‌افزاری تولید شده است که می‌تواند از طریق عکس‌های اینستاگرام ابتلا به افسردگی را تشخیص دهد.

انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای رسته و خدمات ماساژ استان تهران، تشکیل و اعضای هیات مدیره و بازرسین آن مشخص شده‌اند. گفت و گویی داشتیم با بهرام قدسی، رییس انجمن و در آن از وی در خصوص اهداف انجمن و برنامه‌های آینده پرسیدیم.

زیبازی: همایش سه روزه ماساژ با رویکرد کاربرد ماساژ در زندگی روزانه از تاریخ 18 الی 21 مهر ماه 1397 همزمان با نمایشگاه جانبی تجهیزات و ادوات ماساژ ورزشی در مرکز همایش‌های صدرا برگزار خواهد شد.

زیبازی: برای نخستین بار در تاریخ موسسه اسپای آمریکا و صنعت اسپای این کشور، تعداد کل استفاده از اسپا به بیش از 180میلیون نوبت در سال 2016 رسید. ISPA هفته گذشته آخرین گزارش سالانه خود را منتشر کرد که تعداد مراجعه به اسپا از 179 میلیون 2015 به حدود 184میلیون نفر 2016 رسیده است.