زیبازی: انجمن متخصصین پوست بریتانیا به‌تازگی هشداری را درخصوص ماده شیمیایی (meth)acrylate منتشر کرده است، ماده اصلی در ناخن‌های اکریلیک، ناخن‌های ژلی و ناخن‌های ژلی براق چراکه آن‌ها باعث ایجاد اپیدمی آلرژی تماسی در انگلستان و ایرلند شده است.

زیبازی:  Celluma ELITE جایگزین نمونه قبلی آن Celluma PRO شد آن هم به خاطر انعطاف‌پذیری بیشتر در عملکرد.

زیبازی: ماشین 8 در 1 با نام Facial Maclime Zemits Verstand 8.2 یکی از ماشین‌های پرکاربرد برای کار روی صورت است که در بازار وجود دارد.

زیبازی: SPTF+ جدیدترین فناوری عکس‌درمانی است که بر پایه به‌روزرسانی IPL انجام شده که از انرژی نور و گرما برای دستیابی به حداکثر راندمان در خدمات ایمن و موثر استفاده می‌کند.

زیبازی: حرکت‌ها و پوزها یوگا که ستون فقرات را بیش از محدودیت‌هایش پیچ یا خم دهد، می‌تواند ریسک شکستگی‌های متراکم ناشی از فشار مهره در افراد دارای استخوان‌های نازک را بیشتر کند. در تحقیق انجام شده توسط Mayo Clinic که بر روی 89 نفر اغلب زنان بین سال‌های 2006 تا 2018 انجام شد، مشخص شد 29 نفر از آن‌هایی که در طول تمرینات یوگا احساس درد داشتند، دچار آسیب‌های استخوانی شامل آسیب و انحطاط دیسک، سر ستون فقرات و شکستگی مهره شده اند.

زیبازی: ژل Sauna Gel برای کمک به سم‌زدایی و به‌عنوان مکمل فعالیت‌های فیزیکی به بازار عرضه شده است.

زیبازی: 8ساشه محتوی مرطوب‌کننده و نرم‌کننده با اسیدهای لایه‌بردار و آنزیم‌های گیاهی، همگی در یک محصول جمع شده‌اند. هر ساشه ویژه یک بار استفاده کامل در اتاق خدمات است. محصول دارای ویژگی‌های زیر است:

زیبازی: تخت LightsStim LED دارای 18240 LED است و از فناوری انحصاری MultiWave (مادون قرمز، مادون قرمز عمیق، قرمز عمیق و قرمز سبک) برای تسلای عضله و درد و ورم مفصل استفاده می‌کند.

زیبازی: ویژگی‌های این گیاه و بوی طراوت‌بخش آن، اسپاها را بسیار علاقه‌مند به استفاده در اتاق خدمات می‌کند. با داشتن تیغه‌های دراز و بلند و رایحه تند، علف لیمو گیاهی استوایی است که به خاطر بو و طعمش بسیار مشهور است.

زیبازی: شرکت دروازه تجارت فراسو،  دفتر شرکت نمایشگاه‌های فرانکفورت در ایران،  با کادری مجرب جهت خدمـات مشاوره نمایشـگاهی و غرفه‌گذاری،  بار دیگر از شما تـولیدکنندگان محترم دعوت بـه‌عمل می‌آورد که یکی از هزاران غرفه‌گذار بین‌المللی حاضر در بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی، بهداشتی و آرایشگری در خاورمیانه و شمال آفریقا "" باشید و تولیدات خود را جهانی کنید. این نمایشگاه نخستین بار در سال 1996 میلادی برگزار گردید و پس از آن هر ساله جدیدترین نوآوری‌ها و طرح‌های این صنعت جذاب را در معرض دید و قضاوت تولیدکنندگان و بازرگانان از سراسر جهان قرار می‌دهد.