زیبازی: به انتخاب مصرف کنندگان، برندهای برتر تولیدکننده محصولات محبوب تازه به بازارآمده برای بدن در سال ۲۰۱۸، جوایز موسسه DAYSPA  را دریافت کردند. این جوایز در بخش های دیگر نیز اعطا شده است که در خبرهای بعدی اعلام می شود.

زیبازی: برای نخستین بار در تاریخ آرایشگری ایران تیم زیبایی منتخب کشورمان متشکل از 40 نفر هنرمند آرایشگر در رشته‌های شنیون، میکاپ، رنگ و کوتاهی، ناخن و کوتاهی مردانه و 10 نفر هیات همراه به رهبری سرکار خانم حکیمه بخشی (موسس آکادمی تخصصی بخشی) پا به استیج بین‌المللی برای رقابت با کشورهای صاحب‌نام و مدعی در رشته‌های تخصصی زیبایی گذاشت.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 352

زیبازی: با وجود این‌که تعداد امریکایی‌های بالای 65 سال روز به روز بیشتر می‌شود، اما بنا به تحقیقات موسسه (AmSpa) این نسل جوان‌تر هستند که باعث رونق اسپاهای درمانی در این کشور هستند.

زیبازی: لانه گرفته در رشته کوه‌های آلپ واقع در اتریش، Romantik Hotel که در سال 1334 تاسیس شده است، به مجموعه Europe’s Romantik Hotels اضافه شد. این هتل 23 نسل در اختیار خاندان Gmachl بوده است.

زیبازی: اقامتگاه Miraval Arizona، 22 سوییت و اتاق‌های سلامت انحصاری را برای مشتریانش راه‌اندازی خواهد کرد.

زیبازی: برای LED therapy فواید بسیاری ذکر کرده‌اند از بهبود چین و چروک تا آرام کردن التهاب‌ها و کاهش درد عضلانی. شرکت Joovv نوع دیگری را نیز تولید کرده است.

زیبازی: به انتخاب مصرف کنندگان، برندهای برتر تولیدکننده تجهیزات ناخن،صورت و بدن در سال ۲۰۱۸، جوایز موسسه DAYSPA  را دریافت کردند. این جوایز در بخش های دیگر نیز اعطا شده است که در خبرهای بعدی اعلام می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 115

زیبازی: برای برخی مشتریان، یک روز اسپایی تنها در یک پدیکور ساده خلاصه می‌شود. Pros به مهمانان اطمینان می‌دهد که خدماتی ویژه ‌ای از صندلی‌های پدی-اسپا دریافت خواهند کرد.

زیبازی: به انتخاب مصرف کنندگان، برندهای برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و زیبایی پوست و صورت در سال ۲۰۱۸، جوایز موسسه DAYSPA  را دریافت کردند. این جوایز در بخش های دیگر نیز اعطا شده است که در خبرهای بعدی اعلام می شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 149

زیبازی: با داشتن دید بر خلیج تایلند، اقامتگاه Mantra Samui برنامه‌ای سه‌روزه برای مهمانان خود در اسپای جدیدش با نام Jai Spa راه‌اندازی کرده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 163