زیبازی: Biolagique Recherche به‌تازگی اعلام کرده که پروتکل جدیدی برای مراقبت‌های پیش و پس از جراحی‌های زیبایی به خاطر این موضوع که مشتریان بیشتر به سمت جراحی‌های زیبایی تمایل پیدا کرده‌اند تا درمان‌های موضعی، تدوین کرده است.

زیبازی: مرکز Adler Spa Resort Balance در ایتالیا برنامه Regenerative Nanovi Therapy (43دلار/ 20 دقیقه) را با استفاده از ابزار استنشاق اکسیژن NanoVi به مشتریانش پیشنهاد می‌دهد.

زیبازی: هر کسی که حداقل یک‌بار نوزادی را در گهواره به آرامی خوابانده باشد یا درون یک ننو چرت زده باشد به خوبی می‌داند که تکان باعث ایجاد حس خواب می‌شود. اما چرا؟

زیبازی: انجمن متخصصین پوست بریتانیا به‌تازگی هشداری را درخصوص ماده شیمیایی (meth)acrylate منتشر کرده است، ماده اصلی در ناخن‌های اکریلیک، ناخن‌های ژلی و ناخن‌های ژلی براق چراکه آن‌ها باعث ایجاد اپیدمی آلرژی تماسی در انگلستان و ایرلند شده است.

زیبازی:  Celluma ELITE جایگزین نمونه قبلی آن Celluma PRO شد آن هم به خاطر انعطاف‌پذیری بیشتر در عملکرد.

زیبازی: ماشین 8 در 1 با نام Facial Maclime Zemits Verstand 8.2 یکی از ماشین‌های پرکاربرد برای کار روی صورت است که در بازار وجود دارد.

زیبازی: SPTF+ جدیدترین فناوری عکس‌درمانی است که بر پایه به‌روزرسانی IPL انجام شده که از انرژی نور و گرما برای دستیابی به حداکثر راندمان در خدمات ایمن و موثر استفاده می‌کند.

زیبازی: حرکت‌ها و پوزها یوگا که ستون فقرات را بیش از محدودیت‌هایش پیچ یا خم دهد، می‌تواند ریسک شکستگی‌های متراکم ناشی از فشار مهره در افراد دارای استخوان‌های نازک را بیشتر کند. در تحقیق انجام شده توسط Mayo Clinic که بر روی 89 نفر اغلب زنان بین سال‌های 2006 تا 2018 انجام شد، مشخص شد 29 نفر از آن‌هایی که در طول تمرینات یوگا احساس درد داشتند، دچار آسیب‌های استخوانی شامل آسیب و انحطاط دیسک، سر ستون فقرات و شکستگی مهره شده اند.

زیبازی: ژل Sauna Gel برای کمک به سم‌زدایی و به‌عنوان مکمل فعالیت‌های فیزیکی به بازار عرضه شده است.

زیبازی: 8ساشه محتوی مرطوب‌کننده و نرم‌کننده با اسیدهای لایه‌بردار و آنزیم‌های گیاهی، همگی در یک محصول جمع شده‌اند. هر ساشه ویژه یک بار استفاده کامل در اتاق خدمات است. محصول دارای ویژگی‌های زیر است: