زیبازی: کمیسیون اروپا اعلام کرد که امسال لیست مراکز فروش محصولات تقلبی به ویژه در صنعت آرایشی را رسانه‌ای خواهد کرد.

زیبازی: برند فرانسوی مراقبت از پوست Caudalie با شراکت Harvard Medical School محصول جدید خود با نام Premier Cru the Serum را روانه بازار کرد.

زیبازی: برپایه تحقیق اخیری که به سفارش Amalgam و توسط Kline انجام شده - الگوریتم آنلاین جدیدی که محصولات زیبایی را براساس محبوبیت‌شان در صنعت زیبایی ارزش‌گذاری می‌کند- محصولات ضدآفتابی که توسط لاین‌های مراقبت از پوست تولید می‌شوند، محبوب‌ترین و موثرترین محصول در بازار امروز هستند.

دانشمندان آمریکایی به این نتیجه رسیده‌اند که کمبود ویتامین د باعث تهاجمی‌تر شدن غده‌ سرطانی پروستات می‌شود. مردانی که پوست تیره دارند بیش از سفیدپوستان در معرض این خطر قرار دارند. یکی از منابع اصلی ویتامین د نور خورشید است. پژوهشگران دانشگاه "نورث وسترن" (Northwestern) شیکاگو پس از مطالعه بر روی ۱۹۰ مردی که پروستات‌شان را از دست داده‌اند دریافتند که کمبود ویتامین د باعث رشد شدیدتر غده بدخیم سرطانی پروستات می‌شوند.

زیبازی: اولین مسابقه ملی ماساژ با هدف رویکرد اشتغال پایدار و کارآفرینی در تاریخ 2 و 3 اسفند و در محل سالن همایش های بین المللی صدرا برگزار شد. در این همایش 2 روزه بیش از 400 نفر از ماسورهای حرفه ای حضور داشته و بیش از 300 نفر در مسابقه به رقابت پرداختند.

زیبازی: برند گلینت آلمان(Glynt)، یکی از خاص ترین برندهای مراقبت مو در جهان است که با فلسفه ی محافظت از سلامتی موها، محصولات متنوعی از شامپو، محصولات درمانی و انواع حالت دهنده تا رنگ مو(Shadows) و محصولات جانبی مربوط به موهای رنگ شده را تولید می کند.

زیبازی: در مراسم تقدیر از کارآفرینان بزرگ ایران زمین، با اهدای تندیس زرین با رتبه عالی به سرکار خانم دکتر کولوبندی از چهار دهه زحمات ایشان در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور تجلیل شد.

زیبازی: اسپای Grace Belgravia در سال 2012 در لندن با هدف مخاطب قرار دادن بانوانی که به روش‌های پیشگیرانه جلوگیری از پیری و سلامت‌محور معتقدند، راه‌اندازی شد.

زیبازی: با فضایی در حدود 90هزار مترمربع در ساحل Santa Barbara، اقامتگاه Four Seasons ترکیبی از معماری اسپانیایی و سلامت‌محور را در معرض دید مشتریان قرار داده است.

زیبازی: به انتخاب مصرف کنندگان، برندهای برتر تولیدکننده محصولات آرایشی و یونیفورم در سال ۲۰۱۸، جوایز موسسه DAYSPA  را دریافت کردند. این جوایز در بخش های دیگر نیز اعطا شده است که در خبرهای بعدی اعلام می شود.