زیبازی: بر پایه دومین گزارش سالانه CeraVe به مناسبت هفته National Cleanse You Skin ( یکم تا هفتم اگوست) که از میان 1000 زن و مرد بالای 18 سال تهیه شده، مشخص شد که حدود نیمی از آمریکایی‌ها صورت خود را نمی‌شویند.

زیبازی: اقامتگاه InterContinental Bora Bora و اسپای Thalasso به تازگی مجموعه 10 ویلای استخری روی آب خود در کنار ساحل و در وسط آب را راه‌اندازی کردند.

زیبازی: Elemis به تازگی نخستین مرکز آموزشی در آمریکا را با نام Elemis Academy of Excellence راه‌اندازی کرد که کلاس‌های ماهانه، آموزش گروهی خاص، کلاس‌های عملی و کارگروه‌های ویژه محصولات پوست را شامل می‌شود.

زیبازی: آکادمی بایومارین ارایه‌دهنده آموزش و خدمات، فعالیت خود را آغاز کرد. خدمات مراقبتی پوست بایومارین شامل لایه‌برداری پوست‌های کدر و خسته، آبرسانی پوست‌های خشک، پاکسازی پوست‌های چرب، جوانسازی و رفع چروک‌های ریز صورت، لیفتینگ و ضدچروک قوی و روشن‌کنندگی پوست می‌شود.

زیبازی: بسیاری از اسپاروها ممکن است روزانه مقداری کافئین را از طریق قهوه صبحانه وارد بدن خود کنند اما فواید کافئین می‌تواند از طریق خدمات اسپا نیز جذب بدن شود. در اسپای Christine Chin نیویورک، مشتریان می‌توانند از ماسک Green Tea با محتویات خاص آن با هدف کاهش پف‌کردگی و سیاهی دور چشم استفاده کنند.

 زیبازی: نیلوفر آبی در سال 2017، برای دومین بار موفق به دریافت جایزه بین‌المللی کیفیت (QC100) در سطح پلاتینیوم شد.

زیبازی: بایومارین در نظر دارد شرایط همکاری خود را در قالب طرح‌های مختلف برنز، سیلور، گلد، تیفانی و دایموند به زودی معرفی نماید. در هر کدام از طرح‌های مذکور مشتریان می‌توانند از مزایای ویژه‌ای برخوردار شوند.

زیبازی: هنگامی که صحبت از لیبل محصولات مراقبت از پوست به میان می‌آید، مصرف‌کنندگان نباید لزوما هر چیزی را که می‌خوانند باور کنند.

 

زیبازی: مردم خواهان ماساژی ایده‌آل و باکیفیت هستند تا بتوانند دردها و خستگی‌‌‌های جسمی را برطرف کرده و همچنین آرامش و لذت را تجربه کنند. مردم به خوبی می‌دانند که ماساژ تا چه اندازه از لحاظ روانی و جسمی، تاثیر شگفتی در زندگی آنان می‌گذارد. به همین علت امروزه به دلیل مشغله‌‌‌های فراوان و به‌دلیل دسترسی راحت به وسایل مرتبط با ماساژ مانند صندلی ماساژور، می‌توان به راحتی در هر زمان و هر مکان، چه منزل و چه محل کار، از ماساژی ایده‌آل و باکیفیت بهره‌مند شد.

زیبازی: Repecharge، از متخصصین تولید محصولات مراقبت از مو بر پایه جلبک دریایی، محصول جدید خود با نام Hydra Medic Collection ویژه پوست‌های چرب دارای مشکل را روانه بازار کرد.