زیبازی: همگی ما با مزاحمت‌هایی همچون صداهای ناخوشایند، نور زیاد و... که امکان به خواب رفتن سریع و آرام را غیرممکن می‌سازد، آشنا هستیم.

زیبازی: در ریزورت Paradisus Los Cabos در مکزیک، خدمات ویژه‌ای به مهمانان ارایه می‌شود ازجمله آب سرد فشار قوی.

زیبازی: ماساژ می‌تواند باعث رشد مجدد بافت عضلات پس از آسیب‌دیدگی شود حتی وقتی بر اندام غیرآسیب‌دیده اعمال می‌شود. تحقیق انجام شده در دانشگاه CSU امریکا و دانشگاه کنتاکی بر این موضوع صحه گذاشته است.

بازار جهانی سلامتی رشدی صعودی دارد و هیچ نشانی از سکون در آن به چشم نمی‌‌خورد. در طی دو سال گذشته، این صنعت با رشدی 8/12درصدی از 7/3تریلیون دلار سال 2015 به 2/4 تریلیون دلار سال 2017 رسید. در گزارش ارایه شده از طرف Global Wellness Institute، پیش‌بینی شده است که اقتصاد جهانی سلامتی با رشدی 1/35درصدی بین سال‌های 2017 تا 2022، به مبلغ کل 6/5 تریلیون دلار برسد.

زیبازی / گروه خبر: ۱۶ تیرماه در شهر اهوازی همایش باعنوان "همایش آموزشی آرایشی " در محل سالن همایش‌های هتل بین‌المللی پارس و با همکاری اتحادیه آرایشگران اهواز و کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای برگزار شد و اساتید در ۵ بخش و حول محور مو و پوست به ارایه مقالات پرداختند.

به تازگی، لاین موآرایی فانتزی در ایران را راه اندازی کرده ایم

  حکیمه بخشی مدرس نمونه کشوری و طراح بین‌المللی مو، موسس نخستین آکادمی تخصصی ویژه موآرایی (شنیون) در ایران و  مولف چند جلد کتاب آموزش موآرایی و پک کامل سی‌دی آموزشی شینون است. وی که فارغ التحصیل هنر از دانشگاه تهران است، دوره‌های تخصصی و فوق تخصصی خود را در کشورهای امارات، ترکیه، سوریه، مالزی، روسیه و... گذرانده و مدارک تخصصی فنی و حرفه‌ای در ۸ رشته زیبایی را دریافت کرده است.  از افتخارات خانم بخشی، آماده‌سازی و مدیریت نخستین تیم آرایشگری ایران برای شرکت در فستیوال بین‌المللی زیبایی ۲۰۱۸ GK در روسیه بود که برای نخستین بار در تاریخ زیبایی ایران رخ داد و تیم ایران به‌عنوان تیم برگزیده از لحاظ کار تیمی با بالاترین امتیاز گروهی (در رشته‌های شنیون، میکاپ، رنگ و لایت، کوپ و کوتاهی و طراحی ناخن) از بین ۲۳ کشور صاحب‌نام و مدعی قهرمانی، شناخته شد. زیبازی؛ اسپانسر رسانه‌ای این رویداد بود و گزارش مفصلی از آن را در شماره‌های قبلی منتشر کردیم. در این شماره به بهانه راه‌اندازی لاین موآرایی فانتزی برای نخستین بار در ایران به وسیله آکادمی بخشی، گفت و گویی را با موسس آن انجام داده‌ایم که در ادامه می‌خوانید:

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 234

زیبازی: صدها حرفه ای اسپا، رای های خود را در خصوص محصولات حرفه ای پوست و زیبایی، درون یا بیرون اتاق خدمات ثبت کردند. از سرم و اسکراب گرفته تا محصولات ارگانیک و تجهیزات زیبایی. لیست برندگان در بخش های مختلف به شرح زیر اعلام می شود:

زیبازی: شرکت مشاور در ساخت اسپا، Raison d’Etre پروژه‌ای را برای احداث بزرگترین اسپای دانمارک در هتل جدید Alsik در دست دارد که بهار 2020 افتتاح خواهد شد.

زیبازی: شرکت UVBioTek محصول جدید خود که LEDتراپی دستی است را روانه بازار کرده که قرار است از آخرین برندش با نام POLY LED پشتیبانی کند.

زیبازی: برپایه تحقیقی که توسط Northwestern Medicine انجام شده است، داشتن 30 دقیقه برنامه تمرینات صورت به‌طور روزانه یا یک روز در میان به مدت 20 هفته می‌تواند چهره ظاهری زنان میانسال را تغییر دهد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 111