زیبازی: بازاریابی با استفاده از اینفلوانسرها، تبدیل به تجارتی بزرگ در صنایع زیبایی و نیز خود آنان شده است. اما اکنون اینفلوانسرهای جدیدی وارد بازار شده‌اند که انسان واقعی نیستند.

زیبازی: شاید فکر کنید که شستن دستان موضوعی ساده است اما تحقیق تازه انجام شده توسط موسسه کشاورزی امریکا نشان می‌دهد که در 97 درصد از مواقع این کار به درستی انجام نمی‌شود.

زیبازی: درمان جدیدی برای آکنه ملتهب با درجه ملایم به بازار آمد: میکرو ذرات طلا.

زیبازی: سیستم جدید آنالیز VISIA Complexion امکان جدیدی را برای مشاورین زیبایی و پوست به ارمغان آورده است. این سیستم به دور سوژه می‌چرخد و از آن با شرایط ویژه‌ای تصویربرداری می‌کند.

زیبازی: زیرانداز Inframat Pro که دارای سنگ‌های خاص و گران برای درمان به وسیله گرماست به گونه‌ای طراحی شده تا باعث بهبود وضعیت سلامتی بدن شود. برخلاف دیگر پدهای گرمایی که به‌طور سنتی در بازار هستند، در این زیرانداز از سنگ‌های خاص استفاده شده تا گرما بتواند تا عمق 4-6 اینچی درون عضلات و بافت‌ها نفوذ کند.

زیبازی: میزان بالاتر Botox Cosemetic می‌تواند به خوبی توسط بدن تحمل شود و ماندگاری بیشتری نسبت به دوز 20 واحدی متداول داشته باشد.

زیبازی: مركز اسپا و تندرستي گلدن هندز به عنوان اولين مركز تخصصي داراي مجوز رسمي در استان يزد،  در آذر ماه سال ١٣٩٣ افتتاح شده و در دو بخش بانوان و آقايان مشغول به فعاليت است.

زیبازی: مرکز ماساژ تن آرام با محیطی گرم و دلنشین، اولین مرکز رسمی ماساژ بانوان در شهر قائمشهر واقع در استان مازندران است.

فروشگاه اینترنتی پیلتن شاپ با مدیریت آقایان سعید قدرتی و پارسا قدرتی نخستین و تخصصی ترین مرجع فروش لوازم ماساژ و انواع دستگاه‌های ماساژور می‌باشد که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است و علاوه بر فروش تخصصی لوازم ماساژ، توانسته است اولین تولید کننده تخت‌های ماساژ در انواع مختلف پرتابل و ثابت را با بالاترین سطح کیفیت به خود اختصاص دهد.

زیبازی: مجموعه پرانا اسپا از سال 1390 فعاليت تخصصي خود را در زمينه مراقبت از پوست و مو در بابلسر آغاز نمود و در سال 1393 خدمات حرفه اي ماساژ هم به اين مجموعه اضافه شد.