زیبازی: در کنفرانسی که سال گذشته با محوریت اسپا برگزار شد، سخنرانان در پی یافتن فرصت‌هایی پیرامون خدمات اسپا برای زنان رسیده به سن یائسگی بودند که طبق پیش‌بینی‌ها در 6 سال آینده به شدت رشد خواهند داشت.

زیبازی: بسیاری از مشتریان دایمی اسپاها عادت به به‌کارگیری آروماتراپی در فضای لابی اسپا برای خوشامدگویی در بدو ورود را دارند. اما آن‌ها به دنبال این هستند که از مزایای این درمان در اتاق خدمات هم بهره‌مند شوند. راه‌های غیرمتداولی وجود دارد که مراکز اسپا می‌توانند روغن‌های پایه را به کار گیرند:

زیبازی: نیویورک تایمز گزارش دادکه صدها اسپا و هتل در سرتاسر دنیا، خدمات ویژه خود برای بیماران سرطانی را گسترش داده‌اند.

زیبازی: بر پایه گزارش منتشرشده از JAMA Dermatology ، تاثیر معکوس و مشهودی بین ریسک ابتلا به روزاسه (rosacea) و افزایش مصرف قهوه وجود دارد.

زیبازی: برند پیشرو هندی در تولید محصولات طبیعی زیبایی با نام Lotus Horbals، محصول جدید خود با نام Ikkai را به بازار معرفی کرد.

در سال 2018، میلیون‌ها مصرف‌کننده از خدمات RealSelf.com استفاده کردند. RealSelf آماری منتشر کرد  که در آن آخرین گرایشات اسپاهای درمانی برای سال 2019 را ارزیابی کرده است. این‌ها خدماتی هستند که  در 2019 محبوب‌ترین بوده اند. در سال 2018 سه خدمات تهاجمی در صدر لیست ده‌تایی، همگی تزریقی بودند.

زیبازی: در بحث زیبایی، تمام زغال‌ها ارزش یکسانی ندارند. زغال فعال شده، زغال خالصی است که از بامبو، زغال، پوست نارگیل، هسته زیتون، زغال نارس و خاک اره به دست می‌آید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 104

زیبازی: قهوه همواره نوشیدنی فرح‌بخشی بوده است اما متخصصی زیبایی به تازگی توانسته‌‌اند از مزیت‌های این نوشیدنی در خدمات اسپا استفاده کنند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 106

زیبازی: برند Epique از سرم جدید اصلاح‌کننده پوست خود رونمایی کرد. این برند سوییسی مدعی است که فرمول ترمیمی این سرم کمک می‌کند تا پوست انعطاف‌پذیری و استحکام و لطافت خود را به وسیله بهبود توانایی بازسازی به دست آورد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 154

زیبازی: دریا تقریبا هر چیزی که برای زیبایی و سلامت پوست لازم است در خود دارد به همین خاطر Phytomer نیز این مواد را به محصولات مراقبت از پوست خود اضافه کرده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 173