زیبازی: برند استادرم از سال 1979 در پاریس، فعالیت خود را از اسپاها و انستیتوهای زیبایی آغاز کرد. این برند معروف و شناخته شده بنیان اصلی خود را براساس حفظ زیبایی طبیعی خانم‌ها قرار داد. اعتقاد استادرم بر این است که پوست، قدرت آن را دارد تا برای مدت بسیار طولانی، زیبایی و جوانی خود را حفظ نماید و عملا با استادرم پوست شما از نهایت قدرت خود برای جوان ماندن استفاده خواهد نمود.

زیبازی: برند زیبارای مجموعه‌ای جدید و نوین در صنعت جواهرات که بر این هدف است تا در زمینه جواهرات قدم‌های نوین و بزرگی را بردارد.

 زیبازی: در مراسمی با حضور استاد بیژن محتشم پیشکسوت و پدر گریم ایران در دفتر ایشان، اعضای هیئت مدیره کنسرسیوم مد و زیبایی ایران و تعدادی از علاقمندان و صاحب نظراسوپراستارهای گریم، میکاپ بیوتی سال معرفی و توسط «استاد محتشم» گواهینامه و نشان مربوطه را دریافت نمودند.

زیبازی: هیاهوی زندگی مدرن آدمارو درگیر تنش و استرس‌های زیادی می‌کنه، این استرس‌ها می‌تونه موجب بیماری‌های جسمی و روانی زیادی بشه، اما با در پیش گرفتن یک سبک زندگی سالم برای داشتن یک حال-خوب می‌تونیم به طبیعت برگردیم چون ما از طبیعت هستیم و جالبه بدونید ۷۰درصد از موثرترین و باکیفیت‌ترین گیاهان دارویی دنیا، در ایران وجود داره و بخشی از این گیاهان در ترکیبات هوشمندانه مهرگیاه وجود داره.

زیبازی: برای کسانی که به پارک ملی Lake District در انگلستان می‌آیند و از هتل Langdale استفاده می‌کنند، این فرصت وجود دارد تا سری هم به اسپای بسیار لوکس Brimstone بزنند.

زیبازی: نخستین جرقه‌های ایجاد یک مرکز اسپا همزمان با شکل‌گیری برند Caudalie در سال 1993 پدیدار شد. جایی که Mathilde و Bertrand Thomas ملاقاتی تجاری را با پروفسور Vercauteren داشتند.

زیبازی: با داشتن ریشه‌ای عمیق در سنت‌های ایتالیایی، هتل و اقامتگاه Borgo Egnazia به سبک ساختمان‌های آپولیان ساخته شده است، سنگ‌های آتشفشانی احاطه شده در میان درختان زیتون که حسی اصیل و سحرانگیز را ایجاد می‌کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 161

تسنیم: به نقل از پایگاه خبری عربین بیزنس، شرکت مدیریت هتل های Rotana مستقر در ابوظبی قصد دارد در ایران هتل احداث کند. ‏این شرکت در طی سال های گذشته در حال کار برای ورود به بازار هتلداری ایران بوده و قرار است اولین هتل خود را در این کشور در کمتر از یک سال آینده به بهره برداری برساند. 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 187

تسنیم: رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: نخستین سلامتکده طب سنتی اصفهان در بیمارستان امین با مساحت ۸۰۰ مترمربع راه‌اندازی شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 181

زیبازی: به تازگی دو کتاب با موضوع ماساژ با نام های "آموزش کاربر ماساژ" و " معجزه طب فشاری" چاپ و به بازار عرضه شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 201