زیبازی: برپایه تحقیقی که توسط Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology انجام گرفته است، 4 جلسه استفاده از ابزار میکرونیدلینگ می‌تواند وضعیت شلی و بافت پوست و چروک‌های آن را تا 150 روز پس از درمان بهبود بخشد.

رونمایی از کتاب جامع کاربر ماساژ نیز از دیگر برنامه های این رویداد است

 

زیبازی: بهرام قدسی، رییس انجمن صنفی ماساژ استان تهران، که برگزارکننده دومین همایش و مسابقه ملی ماساژ ایران نیز هست، در خصوص برگزاری این رویداد به زیبازی چنین گفت: « دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی کاربردی، اداره تربیت بدنی، سازمان بهزیستی، سازمان فنی حرفه ای و به خصوص اداره کل سازمان فنی حرفه ای و کانون آموزشگاه آزاد کشوری سازمان هایی هستند که ما را در این رویداد حمایت خواهند کرد. »

زیبازی: ابزار SAIAN Firm Age، دستگاه قابل حمل دستی امواج RF و مادون‌قرمز است که برای استفاده‌های حرفه‌ای و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زیبازی: محصول Tinted Primer SPF30+ کرم ضدآفتاب بدون روغن، دارای املاح معدنی با رنگ بدن است که می‌تواند تمام روز از پوست محافظت کند.

زیبازی:  اسپا و ریزورت The Westgate Park با همکاری مرکز پزشکی Utah Stem Cells درصدد ارایه خدمات جدید پزشکی نیز هست.

زیبازی: پس از 21 ماه، اسپای La Mer Spa در ایرلند با طراحی نئوگوتیگ راه‌اندازی شد.

زیبازی: Na Ho Óla Spa در ساحل معروف Waikiki به گردشگران خدمات بومی و سنتی اسپا ارایه می‌دهد.

در چند سال گذشته، بحث میزان تاثیرگذاری تکنولوژی بر سلامت انسان موضوعی داغ بوده است. Theirry Malleret در مقاله‌ای که در GWI چاپ شده است تصریح کرده که استفاده بیش از حد از تکنولوژی / شبکه‌های اجتماعی می‌تواند سلامت انسان (به خصوص مغز) را به مخاطره بیاندازد.

زیبازی: همگی ما با مزاحمت‌هایی همچون صداهای ناخوشایند، نور زیاد و... که امکان به خواب رفتن سریع و آرام را غیرممکن می‌سازد، آشنا هستیم.

زیبازی: در ریزورت Paradisus Los Cabos در مکزیک، خدمات ویژه‌ای به مهمانان ارایه می‌شود ازجمله آب سرد فشار قوی.