زیبازی: تخت LightsStim LED دارای 18240 LED است و از فناوری انحصاری MultiWave (مادون قرمز، مادون قرمز عمیق، قرمز عمیق و قرمز سبک) برای تسلای عضله و درد و ورم مفصل استفاده می‌کند.

زیبازی: ویژگی‌های این گیاه و بوی طراوت‌بخش آن، اسپاها را بسیار علاقه‌مند به استفاده در اتاق خدمات می‌کند. با داشتن تیغه‌های دراز و بلند و رایحه تند، علف لیمو گیاهی استوایی است که به خاطر بو و طعمش بسیار مشهور است.

زیبازی: شرکت دروازه تجارت فراسو،  دفتر شرکت نمایشگاه‌های فرانکفورت در ایران،  با کادری مجرب جهت خدمـات مشاوره نمایشـگاهی و غرفه‌گذاری،  بار دیگر از شما تـولیدکنندگان محترم دعوت بـه‌عمل می‌آورد که یکی از هزاران غرفه‌گذار بین‌المللی حاضر در بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه تخصصی لوازم آرایشی، بهداشتی و آرایشگری در خاورمیانه و شمال آفریقا "" باشید و تولیدات خود را جهانی کنید. این نمایشگاه نخستین بار در سال 1996 میلادی برگزار گردید و پس از آن هر ساله جدیدترین نوآوری‌ها و طرح‌های این صنعت جذاب را در معرض دید و قضاوت تولیدکنندگان و بازرگانان از سراسر جهان قرار می‌دهد.

زیبازی: انجمن CIDESCO، استاندارد جهانی برای زیبایی و اسپا، به تمام اعضای خود خبر داده است که برای حفاظت از محیط‌زیست و سلامتی زمین، بر روی دانش‌آموزان، دانشجویان و هنرمندان آرایشگر کار کند و به آن‌ها پیشنهاد دهد تا تنها از مواد براق‌کننده (اکلیل) تولیدشده از مواد غیرپلاستیکی در دوره‌ها و آموزش‌های خود استفاده کنند.

زیبازی: فناوری Motion Waves دارای حسگرهای مادون قرمز است که وضعیت و سرعت حرکت‌های تراپیست‌ها را به صورت همزمان آنالیز می‌کند و آن‌ها را تبدیل به صوت‌های طراحی شده‌ای برای ریلکسشین عمیق می‌نماید.

زیبازی: بسیاری از ما هیچ اطلاعی از این‌که تا چه میزان تنفس سطحی و ضعیفی داریم خبر نداریم تا این‌که بر روی آن تمرکز کنیم. O2 chair که توسط Jean-Louis Portales در فرانسه اختراع شده، صندلی جاذبه صفر است با انحنای خاص.

زیبازی: اگرچه بسیاری از مردم آن‌ها را ناخوشایند می‌پندارند اما در حقیقت سوسک‌ها موجوداتی خارق‌العاده هستند و شواهد جدید نشان می‌دهد که آرایش ژنتیکی آن‌ها می‌تواند در بهبود خدمات درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

زیبازی: ما باید احساس سلامتی دیجیتالی نیز داشته باشیم. همان‌طور که ما فقط غذاهای سالم را وارد بدنمان می‌کنیم، نیاز داریم تا رسانه‌ها و امواج مناسبی را هم وارد مغزمان کنیم.

زیبازی: در کنفرانسی که سال گذشته با محوریت اسپا برگزار شد، سخنرانان در پی یافتن فرصت‌هایی پیرامون خدمات اسپا برای زنان رسیده به سن یائسگی بودند که طبق پیش‌بینی‌ها در 6 سال آینده به شدت رشد خواهند داشت.

زیبازی: بسیاری از مشتریان دایمی اسپاها عادت به به‌کارگیری آروماتراپی در فضای لابی اسپا برای خوشامدگویی در بدو ورود را دارند. اما آن‌ها به دنبال این هستند که از مزایای این درمان در اتاق خدمات هم بهره‌مند شوند. راه‌های غیرمتداولی وجود دارد که مراکز اسپا می‌توانند روغن‌های پایه را به کار گیرند: