زیبازی: هتل لوکس Crescent Court واقع در تگزاس، مرکز اسپا و تناسب اندام خود را پس از بازسازی چندمیلیون دلاری، دوباره راه‌اندازی کرد.

 اسپای Carillon در Carillon Miami Beach سری جدیدی از خدمات انحصاری خود را به مشتریان ارایه کرده است:

 زیبازی: اسپا در Mandarin Qriental راهکارهای آرام‌بخشی روان- تنی را ارایه کرده که کلید اصلی برنامه‌های سلامت‌بخش آن است و هزینه اش از 275دلار آغاز می‌شود.

زیبازی: در برخی اسپاها، از کریستال در اتاق خدمات خود استفاده می‌کنند. این خدمات را می‌توان به عنوان پیشنهادی لوکس و کارآمد به مهمانان معرفی کرد.

زیبازی: OPI Products Inc. از سری جدیدی لاک‌های خود در 140رنگ رونمایی کرد. محصولات جدید GelColor در بسته‌بندی‌هایی به رنگ محصول عرضه شده‌اند.

زیبازی: در نخستین آئین اعطای تندیس ملی باشگاه ‌داری، که به همت دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران و با همکاری وزارت ورزش و جوانان، در روز سه شنبه، دهم اردیبهشت 1398 برگزار شد، مجموعه اسپا و تندرستی "حس خوب زندگی" با کسب امتیاز در 5 شاخص از میان 11 محور ارزیابی شده، در میان بیش از 25000 باشگاه و مجموعه ورزشی کل کشور ، بالاترین میزان رشد و عملکرد سازنده را به خود اختصاص داد.

زیبازی: آخرین تحقیق انجام شده توسط Mintel نشان می‌دهد که دوسوم (66درصد) از مصرف‌کنندگان شهری چینی که سنی بین 20 تا 49 داشتند و در پوست‌شان دارای مشکلاتی بودند بیان داشتند که سبک زندگی مهم‌ترین عامل بروز مشکلات پوستی‌شان است.

زیبازی: بر پایه گزارش Global Wellness Institute، افراد خوش‌چهره مزیت‌های بسیاری را در زندگی خواهند داشت. تمایل بیشتری به استخدام آن‌ها وجود دارد، بیشتر دریافت می‌کنند، با تنبیهات بیشتری مواجه می‌شوند و باهوش‌تر و قابل اعتمادتر به نظر می‌آیند.

زیبازی: Armani و L’Oreal خبر از امضای تفاهمنامه‌ای دادند که تا سال 2050 گواهینامه خود را تمدید کرده‌اند.

زیبازی: کمیسیون اروپا اعلام کرد که امسال لیست مراکز فروش محصولات تقلبی به ویژه در صنعت آرایشی را رسانه‌ای خواهد کرد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 113