زیبازی: ریزورت Andaz Mayakoba، در راستای برنامه ارتقا مجموعه خود، یک باشگاه تناسب اندام، سه استخر روباز و دو فضای آب‌درمانی را به تاسیسات قبلی اضافه کرد.

زیبازی: مواد اولیه‌ای که باعث تغییر در بافت می‌شوند، مانند آلژینات، صنعت زیبایی را در سال 2017 درخواهند نوردید.

زیبازی: نشریه زیبازی با وجود عمر کوتاهش، توانسته تا به خوبی خود را در دید مخاطبانش مثبت و رو به رشد جلوه دهد. این نشریه هدف گذاری‌های بلند مدتی نیز برای خود تعیین کرده است که به تدریج در حال دستیابی هستند. از جمله مهمترین آنها، حضور در نمایشگاه‌های بین المللی بوده است. این اتفاق شکل گرفت و زیبازی به عنوان اسپانسر رسانه‌ای نمایشگاه بیوتی ورد دبی، در این نمایشگاه غرفه خواهد داشت و به عنوان پل ارتباطی میان صنعت گردشگری ایران در بخش اسپا و نیز صنعت آرایشی و زیبایی ایران، با کشورهای خارجی به خصوص منطقه‌ای فعالیت خواهد کرد.

زیبازی: با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه‌های سلامت، مراقبت از پوست و زیبایی بشر بیش از پیش برای رفع نیازهای خود به محصولات طبیعی و ارگانیک روی آورده است. از این منظر دریاچه ارومیه یکی از منابع غنی و ارزشمند در حوزه بهداشت و سلامت محسوب می‌شود.

زیبازی: شمع ارگانیک شازده، تولیدشده از موم طبیعی زنبور عسل است که به‌طور طبیعی معطر و خوشبوکننده محیط، با سوختی پاک و طولانی است. در ساختار شمع موم طبیعی زنبورعسل برخلاف نمونه‌های تولید شده از سویا، نخل و پارافین، هیچگونه ماده سفیدکننده و شیمیایی وجود نداشته و ایمن و قابل اطمینان است.

زیبازی: اولین مجمع عمومی انجمن صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای رسته و خدمات ماساژ استان تهران در تاریخ 20 دی‌ماه تشکیل شد و اعضای هیات‌مدیره و همچنین بازرسین به‌صورت انتخابات مشخص گردید.

زیبازی: روز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه، طی مراسمی در خانه همایش تهران از کیت سفیدکننده بریلیانس کِرست Crest رونمایی شد. در این مراسم بهنوش طباطبایی، بازیگر، علیرضا مجدآبادی متخصص زیبایی دهان و دندان و برخی چهره‌های سرشناس هنری و افراد تأثیرگذار شبکه‌های اجتماعی حضور داشتند. کیت سفید کننده بریلیانس کرست شامل خمیردندان پرفکشنCrest 3D White Brilliance Perfection Toothpaste و مکمل تثبیت کننده سفیدیCrest 3D White Brilliance Accelerator است.

  زیبازی: همایش معرفی نمایشگاه بین‌المللی لوازم آرایشی، بهداشتی و آرایشگری دبی beautyworld در سالن کوه‌نور هتل پارسیان اوین برگزار شد.

زیبازی: اسپاروها تقاضاهای بسیاری برای نگرشی طبیعی به سلامتی دارند، محصولاتی با ترکیباتی که برگرفته از دریا هستند. دریایی که مملو از ناشناخته‌هاست. Thalassotherapy یا به‌کارگیری آب دریا و محصولات موجود در آن برای داشتن فواید سلامتی یا زیبایی، تبدیل به صنعتی جدید شده است که قدمت آن به قرن نوزدهم بازمی‌گردد.  اما تقاضا برای درمان‌های طبیعی و پایدار همگام با پیشرفت‌های علمی و تکنولوژیکی، فعالان اسپا را بر آن داشت تا نگاهی نزدیک‌تر به این‌که در پس این گرایش چه می‌گذرد داشته باشند و تمرکز بیشتری بر جلبک‌های آب‌شور تازه بکنند.

 زیبازی: برند استادرم از سال 1979 در پاریس، فعالیت خود را از اسپاها و انستیتوهای زیبایی آغاز کرد. این برند معروف و شناخته شده بنیان اصلی خود را براساس حفظ زیبایی طبیعی خانم‌ها قرار داد. اعتقاد استادرم بر این است که پوست، قدرت آن را دارد تا برای مدت بسیار طولانی، زیبایی و جوانی خود را حفظ نماید و عملا با استادرم پوست شما از نهایت قدرت خود برای جوان ماندن استفاده خواهد نمود.