گیاه جوجوبا یک گیاه قوی و با طول عمر زیاد است که در شمال امریکا رشد می کند. این گیاه در آب و هوای خشن و بیابانی که می تواند اکثر موجودات زنده را بکشد، رشد می کند و مغزی با خواص بسیار التیام بخش تولید می کند. مغز گیاه جوجوبا را می توان به روغن تبدیل کرد. روغن جوجوبا به اندازه کافی رقیق است که به عنوان روغن حامل برای مخلوط کردن با سایر روغن های پایه استفاده شود. شما همچنین می توانید آن را به تنهایی استفاده کنید. بسیاری از مردم از روغن جوجوبا به عنوان بخشی از برنامه روزمره مراقبت از پوست خود استفاده می کنند و دلایل خوبی برای آن وجود دارد. شواهد زیادی مبنی بر استفاده از روغن جوجوبای خالص به عنوان یک  درمان برای آکنه، پوست خشک و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی، وجود دارد.

مواد تزریقی (Injectable) در سال‌های اخیر یکی از محبوب‌ترین درمان‌های ضد‌پیری و سریع بوده‌اند، اما این درمان‌ها در بیشتر کشورها برای انجام تنها منحصر به پرستاران و پزشکان هستند. درحال‌حاضر ما تعدادی از درمان‌های خلاقانه جدید را برای تزریق و القای عناصر فعال به داخل پوست می‌بینیم که برای درمانگران پوست نیز قابل اجراست. همچنین تعدادی از درمان‌های ضدپیری جدید پیشرفته وجود دارند که توسط حرفه ما ارایه می‌شود.

سال گذشته، CIDESCO راهنمای حرفه‌ای تاسیس سالن زیبایی را منتشر نمود.تاسیس سالن زیبایی رویای بسیاری از درمانگران و کارآفرینان است. وقتی مجله Professional Beauty از عده‌ای از متخصصان زیبایی درباره هدف نهایی آنها به‌عنوان یک متخصص زیبایی پرسید، 40درصد در پاسخ گفتند که «آرزوی من تاسیس یک سالن زیبایی شخصی است». اداره سالن زیبایی شخصی از جهات بسیاری سودمند است، اما موفقیت در این زمینه با موانع و مشکلات بسیاری همراه است. همه‌چیز صرفا زیبایی نبوده و برخورداری از مهارت‌های کسب‌وکار ضروری است. در ادامه برخی از توصیه‌های صاحبان کسب‌وکار در زمینه زیبایی را بررسی می‌کنیم تا راهکارهایی برای نسل‌های آینده به دست آوریم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 207

 محصولات پوستی ارگانیک لوکس برای به کارگیری در اسپا بسیار مناسب هستند. این محصولات علاوه بر رفع نیازهای بهداشتی مشتریان، با فلسفه اسپاها و سلامتی بسیار هماهنگ هستند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 160

 بیشتر و بیشتر، زیبایی‌شناسان در شماری از مراجعان که با مشکلات پوست حساس مراجعه می‌کنند، میخچه مشاهده می‌کنند. بعضی‌ها تجربه خفیف و ظهور گاه به گاه دارند، در حالی که دیگران با قرمزی، شیوع، خشکی بیش از حد و ناراحتی سر و کار دارند. حساسیت با سن افزایش می‌یابد و به‌طور متوسط، پوست هر دهه بعد از سن ۲۰سالگی خشک‌تر می‌شود. هرچه پوست  می‌شود و باعث تخریب می‌شود.Bet h Bialko ، معاون برنامه آموزشی جهانی درDermalogica می‌گوید: «به‌طور کلینیکی، پوست حساس بیماری ژنتیکی است که در آن لایه بیرونی محافظ در جلوگیری از تحریک‌کننده‌ها و آلرژن‌ها کم‌اثرتر می‌شود و مستعد واکنش‌هایی مانند قرمزی و التهاب قرار می‌گیرد. از سوی دیگر، پوست حساس نتیجه عوامل خارجی مانند لوازم آرایشی، آلودگی، شیوه زندگی و استرس نیز هست و به‌طور مزمن ملتهب می‌شود.»

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 133

 اولتراپی تنها درمان غیرتهاجمی است که توسط FDA برای کشیدن پوست گردن، چانه و پیشانی و بهبود خطوط و چین و چروک بر روی دکولته تایید شده است. اولتراپی از اولتراساوند فوق‌متمرکز (microfocused ultrasound) برای کشیدن و سفت کردن پوست شل شده در طول زمان، استفاده می‌کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1669

هر عروس در روز جشن عروسی خود می‌خواهد بهترین و بی‌عیب و نقص باشد، از پوست درخشان تا مژه‌های بلند. بیشتر مایل به خدماتی هستند که هنگام ورود به جشن خود، احساس زیبایی کنند. با داغ شدن فصل برگزاری عروسی(ماه مارس تا ماه ژوئن)، فرصت مناسبی برای افزایش درآمد از طریق خدمات لوکس برای عروس‌هایی است که برای آمادگی و رفع استرس به اسپای شما مراجعه می‌کنند. «کسب‌وکار عروسی همیشه رایج است.» سامر اسمیت، مدیر اسپای Milk + Honey با چند شعبه در تگزاس می‌گوید: «ارایه سرویس‌های هدفمند برای جشن عروسی می‌تواند مشتری‌های جدید را جذب کند و یک کسب‌وکار همیشگی را ایجاد کند.» در ادامه به چند نکته برای ارایه خدمات بهتر در این زمینه اشاره می‌کنیم:

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 207

یک درمان بالقوه طاسی با استفاده از دارویی کشف شد که در ابتدا برای درمان پوکی استخوان به کار می‌رفت. پژوهشگران دریافتند که این دارو تاثیر چشم‌گیری در فولیکول‌های مو (پیاز مو) در آزمایشگاه داشته و باعث تحریک آن برای رشد می‌شود. ترکیبات این دارو پروتئینی را هدف قرار می‌دهد که مانع رشد مو می‌شود و در طاسی نقش دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 263

در سال‌های اخیر، روغن‌های گیاهی برای استفاده در مو، بدن و حتی صورت به محبوب‌ترین روغن‌ها تبدیل شده‌اند. در گذشته، از روغن‌ها فقط برای چرب کردن صورت استفاده می‌کردند. اما تا زمانی که روغن‌های خالص و طبیعی در دسترس دارید، چرب کردن صورت تنها هدف شما از استفاده روغن‌های گیاهی نیست. روغن‌های صورت عموما به منظور آب‌رسانی و نرم کردن پوست استفاده می‌شوند و برای رسیدن به اهداف خاص بسته به نوع کاربرد می‌توان از روغن‌های گیاهی مختلف بهره برد. روغن‌های آرگان، گل رز، بادام شیرین، نارگیل، مورگیتا و جوجوبا ازجمله روغن‌های جدید و معروفی هستند که به تازگی مورد آزمایش قرار گرفته‌اند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 234

 

کشف مزوتراپی در اوایل سال‌های ۱۹۵۰ انجام پذیرفت و شخصی که مسوول توسعه تحقیق در این زمینه بود دکتر  Michel Pistor نام دارد. پیش از این به‌عنوان یک درمان پوستی نامیده می‌شد اما در سال ۱۹۵۲ به‌وسیله رسانه‌های فرانسوی نام ویژه‌ای به آن اختصاص داده شد. پس از آن بود که این روش درمانی شهرتی به‌دست آورد و به دفعات مورد استفاده قرار گرفت. در همان سال‌های نخستین در سرتاسر جهان گسترش یافت و بعدها در تمام شهرهای امریکای جنوبی و اروپا پزشکان و درمانگران این روش را با راحتی و امنیت مورد استفاده قرار دادند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 391