اگر گرایشی جدید برای سلامتی وجود دارد که ارزش امتحان کردن را داشته باشد، احتمالا شانس آن را در رسانه‌های اجتماعی پیدا خواهید کرد. یکی از آخرین پیشنهادات آرامش‌بخش دارای تصاویر جذاب و توصیه‌های غذایی، Moon Milk است. به گفته  Pinterest، جستجو برای معجون‌های زیبا و خاص، که اعتقاد بر این است که یک خواب شبانه خوب را به ارمغان می‌آورد، در سال گذشته افزایش یافته است.

هرکسي اگر اختيارش را داشته باشد، جوان‌تر بودن را انتخاب خواهد کرد. متاسفانه، معکوس کردن فرآيند پيري غيرممکن است. با اين حال، اگر حاضريم که هزينه‌اش را بپردازيم و برايش وقت بگذاريم، راه‌هايي وجود دارد که جوان‌تر به نظر رسيم. ممکن است در فکر بوتاکس، فيس‌ليفت و يا جراحي ليزري باشيد، اما در واقع شيوه‌هاي بسياري بدون مواجه شدن با چاقو يا سوزن براي پوست شما وجود دارد. قرار دادن صورت زير جراحي مي‌تواند در بلندمدت مضر باشد و اگر تبدیل به یک عادت شود درنهايت ممکن است شما را مسن‌تر از آنچه که هستيد، نشان دهد. به ديگر خطرات مرتبط با جراحي زيبايي صورت اشاره نمي‌کنيم.

کلاژن فراوان‌ترین پروتئین ساختاری در بافت همبند است که ۷۵درصد از پوست ما را تشکیل می‌دهد. اضافه کردن بافت همبند از ماهی یا خوک یا گاو به قهوه صبحانه، آبمیوه یا اسموتی‌ها، درحال‌حاضر به شدت روی مد است. کلاژن آخرین مکمل ضدپیری است و در همه جا از فروشگاه‌های آنلاین گرفته تا داروخانه‌ها و یا کلینیک‌های مراقبت از پوست به وفور یافت می‌شود. شایعات چه می‌گویند؟ تفاوت بین همه آن‌ها چیست و آیا واقعا کار می‌کند؟

 در مقاله قبلی، راه کارهایی را برای تاسیس سالن زیبایی ارایه کردیم. این مقاله نیز در ادامه رهنمودهایی را برای مدیریت این سالن‌ها پیشنهاد می‌دهد. همچنین مشاوره و نظرات مدیران سالن‌های زیبایی را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا بتوانیم کمکی به نسل بعدی کارآفرینان بنماییم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 108

 گیاه جوجوبا یک گیاه قوی و با طول عمر زیاد است که در شمال امریکا رشد می کند. این گیاه در آب و هوای خشن و بیابانی که می تواند اکثر موجودات زنده را بکشد، رشد می کند و مغزی با خواص بسیار التیام بخش تولید می کند. مغز گیاه جوجوبا را می توان به روغن تبدیل کرد. روغن جوجوبا به اندازه کافی رقیق است که به عنوان روغن حامل برای مخلوط کردن با سایر روغن های پایه استفاده شود. شما همچنین می توانید آن را به تنهایی استفاده کنید. بسیاری از مردم از روغن جوجوبا به عنوان بخشی از برنامه روزمره مراقبت از پوست خود استفاده می کنند و دلایل خوبی برای آن وجود دارد. شواهد زیادی مبنی بر استفاده از روغن جوجوبای خالص به عنوان یک  درمان برای آکنه، پوست خشک و بسیاری دیگر از بیماری های پوستی، وجود دارد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 174

مواد تزریقی (Injectable) در سال‌های اخیر یکی از محبوب‌ترین درمان‌های ضد‌پیری و سریع بوده‌اند، اما این درمان‌ها در بیشتر کشورها برای انجام تنها منحصر به پرستاران و پزشکان هستند. درحال‌حاضر ما تعدادی از درمان‌های خلاقانه جدید را برای تزریق و القای عناصر فعال به داخل پوست می‌بینیم که برای درمانگران پوست نیز قابل اجراست. همچنین تعدادی از درمان‌های ضدپیری جدید پیشرفته وجود دارند که توسط حرفه ما ارایه می‌شود.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 125

سال گذشته، CIDESCO راهنمای حرفه‌ای تاسیس سالن زیبایی را منتشر نمود.تاسیس سالن زیبایی رویای بسیاری از درمانگران و کارآفرینان است. وقتی مجله Professional Beauty از عده‌ای از متخصصان زیبایی درباره هدف نهایی آنها به‌عنوان یک متخصص زیبایی پرسید، 40درصد در پاسخ گفتند که «آرزوی من تاسیس یک سالن زیبایی شخصی است». اداره سالن زیبایی شخصی از جهات بسیاری سودمند است، اما موفقیت در این زمینه با موانع و مشکلات بسیاری همراه است. همه‌چیز صرفا زیبایی نبوده و برخورداری از مهارت‌های کسب‌وکار ضروری است. در ادامه برخی از توصیه‌های صاحبان کسب‌وکار در زمینه زیبایی را بررسی می‌کنیم تا راهکارهایی برای نسل‌های آینده به دست آوریم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 314

 محصولات پوستی ارگانیک لوکس برای به کارگیری در اسپا بسیار مناسب هستند. این محصولات علاوه بر رفع نیازهای بهداشتی مشتریان، با فلسفه اسپاها و سلامتی بسیار هماهنگ هستند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 251

 بیشتر و بیشتر، زیبایی‌شناسان در شماری از مراجعان که با مشکلات پوست حساس مراجعه می‌کنند، میخچه مشاهده می‌کنند. بعضی‌ها تجربه خفیف و ظهور گاه به گاه دارند، در حالی که دیگران با قرمزی، شیوع، خشکی بیش از حد و ناراحتی سر و کار دارند. حساسیت با سن افزایش می‌یابد و به‌طور متوسط، پوست هر دهه بعد از سن ۲۰سالگی خشک‌تر می‌شود. هرچه پوست  می‌شود و باعث تخریب می‌شود.Bet h Bialko ، معاون برنامه آموزشی جهانی درDermalogica می‌گوید: «به‌طور کلینیکی، پوست حساس بیماری ژنتیکی است که در آن لایه بیرونی محافظ در جلوگیری از تحریک‌کننده‌ها و آلرژن‌ها کم‌اثرتر می‌شود و مستعد واکنش‌هایی مانند قرمزی و التهاب قرار می‌گیرد. از سوی دیگر، پوست حساس نتیجه عوامل خارجی مانند لوازم آرایشی، آلودگی، شیوه زندگی و استرس نیز هست و به‌طور مزمن ملتهب می‌شود.»

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 213

 اولتراپی تنها درمان غیرتهاجمی است که توسط FDA برای کشیدن پوست گردن، چانه و پیشانی و بهبود خطوط و چین و چروک بر روی دکولته تایید شده است. اولتراپی از اولتراساوند فوق‌متمرکز (microfocused ultrasound) برای کشیدن و سفت کردن پوست شل شده در طول زمان، استفاده می‌کند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2905