زیبازی: جنت سرینز تجربه هایش را درباره مراقبت از پوست خود را به اشتراک می گذارد.

زیبازی:آیا شما وقت برای مراقبت های ویژه از پوستتان دارید؟

زیبازی: همه اینها به لطف هورمون هایی است که ممکن است پوست شما در دوران بارداری به آن عمل کند.

درمان با زالو، درمان زیبایی با استفاده از جفت، همگی به نظر عجیب می‌آیند اما این درمان‌های عجیب را باید تجربه کنید. هنگامی که صحبت از زیبایی به میان می‌آید، مردم می‌خواهند هر چیزی را تجربه کنند چنانچه احتمال دهند که جذاب و درخشان به نظر خواهند رسید. بسیاری علاقه زیادی دارند تا روش‌های غیرمعمولی که تاثیر خوب بر زیبایی آنان می‌گذارد را امتحان کنند. در ادامه به چند روش غیرمعمول از این درمان‌ها اشاره می‌کنیم.

بر خلاف صحبت‌های کلیشه‌ای و باورهای اجتماعی که در این مورد وجود دارد، مدتی ماندن و حمام در گل تا گردن می‌تواند برای سلامت پوست مفید باشد‌. گل‌(لجن)درمانی‌، گلی دارای نمک و مواد معدنی طبیعی است که روی کل بدن گذاشته می‌شود. می‌توانید تلاش‌های مختلفی را برای درمان پوست خود با روش‌های گوناگونی انجام دهید ولی گل‌درمانی‌، از روش‌های منحصربه‌فردی است که در این مقاله فواید آن را بازگو می‌کنیم.

از زمانی که انسان‌های غارنشین از موچین‌های ساخته شده از صدف استفاده و رومیان باستان از تیغه‌های ساخته شده از سنگ استفاده کردند تا موهای زاید را از بین ببرند، برای این کار راه‌های زیادی آمده است. در حالی‌که روش‌های حذف مو از آن زمان تاکنون یقینا تکامل یافته، ایده اساسا یکسان باقی مانده است. با این حال، حتی با پیشرفت و تکنولوژی مدرن، زمانی که صحبت از برداشتن مو می‌شود هنوز هم جا برای بهتر شدن وجود دارد. گرچه اکثر آن‌ها برای تمام انواع پوست مناسب هستند، بعضی از روش‌ها همچنان دردناک، گران و حتی خطرناک هستند. اما این، افرادی که به اسپا می‌روند را از رویکرد «نابرده رنج، گنج میسر نمی‌شود» برای رسیدن به آن ظاهر مطلوب و لطیف، باز نمی‌دارد. Rachel Couvrey، مدیر برند در GiGi Wax می‌گوید: «حذف مو هنوز هم محبوب است، زیرا پوست صاف و بدون مو حس شگفت‌انگیزی و سلامتی می‌دهد.»

 اطلاع از جزییات روال مراقبت خانگی مشتریان ضروری است.Brian Goodwin ، مربی بین‌المللی در محصولات ارگانیک مراقبت پوستی Eminence می‌گوید: «بیابید که مراجعان از کدام مواد شیمیایی و یا لایه بردار در خانه استفاده می‌کنند، آیا به تازگی از لایه‌برداری شیمیایی استفاده کرده‌اند یا به صورت طولانی در معرض خورشید قرار گرفته‌اند؟ آیا از داروی بدون نسخه یا با نسخه استفاده می‌کنند که ممکن است حساسیت بالا (hypersensitivity) ایجاد کند؟ بعضی از داروها واکنش نامطلوب پوستی ایجاد می‌کنند که به‌طور بالقوه می‌توانند باعث التهاب زیاد و آسیب پایدار پوست مشتریان شوند.»

Grand view Research، شرکت مشاوره و تحقیقات بازار امریکایی، گزارش دارد که بازار آزمایش DNA تا سال 2020 به رقم باورنکردنی 10میلیارد دلار خواهد رسید.

تفاوت بزرگی بین پوست خشک و کم‌آب وجود دارد اما هر دو یک حس را در فرد القا می‌کنند: خشکی. با این وجود هنگام احساس خشکی در پوستتان شما ممکن است بی‌آب شده باشید و نیاز به آب وجود داشته باشد. خشکی می‌تواند بستگی به نوع پوست داشته باشد در حالی که کم‌آبی به خاطر شرایط پوست است.

با اشباع بازار از محصولات زیبایی، دیگر سخت می‌توان تصمیم گرفت که چه محصول و محتویاتی ارزش خریدن و استفاده را دارد. Shannon York، مدیر پزشکی در Expert Aesthetix، پیشنهاد می‌دهد که باید به اصول اولیه بازگردیم. اغلب روش‌های مراقبت از پوست وابسته به سلامت جسمی و ذهنی هستند. علاوه بر خدمات و درمان‌های موردی که استفاده می‌کنیم York پیشنهادات زیر را برای کاهش اثرات پیری برای مشتریان پیشنهاد می‌کند: