زیبازی:  حمام تشریفاتی مراکشی در Mandarin Oriental، عروس‌ها و ساقدوش‌ها را دعوت می‌کند از حمام عروس سنتی مراکشی به همراه دوستانشان در اسپای این مجموعه استفاده کنند.

انار با داشتن مزیت‌های زیبایی و سلامتی‌بخشی، به یکی از آخرین گرایش‌های دنیای اسپا تبدیل شده است. انار سرشار از ویتامین C و آنتی‌اکسیدان است. این میوه همچنین پیری را به تاخیر می‌اندازد و التهاب پوست را کم می‌کند تا آکنه بهبود یابد.

زیبازی:  قرار گرفته در قلب دهلی، اسپای سنتی تایلندی Sawadhee با فاصله 15 دقیقه از فرودگاه قرار گرفته است. خدمات انحصاری ماساژ این اسپا با نام Lotus Signature فلسفه شرق را با تکنیک‌های غرب درهم آمیخته است. در این برنامه تکنیک ماساژ سوئدی با به‌کارگیری فشار در نقاط دقیق فشاری برای آزاد کردن انرژی بلوکه شده و ایجاد تعادل در بدن استفاده می‌شود.

فعالیت‌های سلامتی‌بخش، یک اسپای برنده جایزه، خوراک‌های سلامتی و برنامه های آرام‌بخش، همگی یک برنامه جامع در Banyan Tree Spa  را تشکیل می‌دهند. Banyan Tree، اسپایی تنها برای بزرگسالان است. این اقامتگاه دارای ویلاهای استخردار همراه با معماری سنتی تایلند است که ماساژها درون آنها انجام می‌شود.

زیبازی: Heavenly Spa در ریزورت Westin واقع در بالی اندونزی، نگرشی کهن نسبت به سلامتی شخصی همراه با برنامه‌های جوان‌سازی بدن و خدمات زیبایی الهام گرفته از عناصر طبیعی دارد.

زیبازی: اسپای Le SPA’tique در Parisian Macao برنامه خدماتی خلاقانه‌ای را بر ضدآلودگی و با هدف روشن‌سازی پوست معرفی کرده است.

مجموعه اقامتگاه و هتل‌های Rosewood در جنوب شرق آسیا، اسپای جدیدی را در لائوس راه‌اندازی کرده است. در این اسپا معماری فرانسوی با طبیعت تاریخی لائوس درهم آمیخته شده تا تجربه‌ای عمیق را در دل جنگل‌های کوهستانی به مهمانان ارایه دهد.

زیبازی: اسپایSanctuary در اقامتگاه Cambelback تغییر چهره‌ای جدید را تجربه کرده است. این تغییرات به دست طراحی داخلی Lynne Beyer انجام شده است.

زیبازی: واقع در سواحل صخره‌ای ایتالیا، اسپای Casa Angelina با 39 اتاق، مجموعه‌ای از خدمات را به مهمانان ارایه می‌دهد. اگرچه که هتل در دهه 1970 تاسیس شده است اما با طراحی Gennaro Fusco این مجموعه شکلی لوکس به خود گرفته است.

طرفداران تجمل، احساس خوبی در Bal Harbour    _مکان لوکسی در میامی احاطه شده در میان رستوران‌های مجلل، فروشگاه‌های آنچنانی و فضاهای هنری_  دارند. علاوه بر جذابیت‌های شیک محیطی، The Ritz-Carlton Bal Harbour شعبه‌ای جدید با نام Exhale Bal Harbour را راه‌اندازی کرده که هم ساکنین محلی و هم توریست‌ها از ترکیب عالی مرکز اسپا و تناسب اندام در کنار آبراه زیبا به وجد می‌آیند.