فعالیت‌های سلامتی‌بخش، یک اسپای برنده جایزه، خوراک‌های سلامتی و برنامه های آرام‌بخش، همگی یک برنامه جامع در Banyan Tree Spa  را تشکیل می‌دهند. Banyan Tree، اسپایی تنها برای بزرگسالان است. این اقامتگاه دارای ویلاهای استخردار همراه با معماری سنتی تایلند است که ماساژها درون آنها انجام می‌شود.

زیبازی: Heavenly Spa در ریزورت Westin واقع در بالی اندونزی، نگرشی کهن نسبت به سلامتی شخصی همراه با برنامه‌های جوان‌سازی بدن و خدمات زیبایی الهام گرفته از عناصر طبیعی دارد.

زیبازی: اسپای Le SPA’tique در Parisian Macao برنامه خدماتی خلاقانه‌ای را بر ضدآلودگی و با هدف روشن‌سازی پوست معرفی کرده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 202

مجموعه اقامتگاه و هتل‌های Rosewood در جنوب شرق آسیا، اسپای جدیدی را در لائوس راه‌اندازی کرده است. در این اسپا معماری فرانسوی با طبیعت تاریخی لائوس درهم آمیخته شده تا تجربه‌ای عمیق را در دل جنگل‌های کوهستانی به مهمانان ارایه دهد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 153

زیبازی: اسپایSanctuary در اقامتگاه Cambelback تغییر چهره‌ای جدید را تجربه کرده است. این تغییرات به دست طراحی داخلی Lynne Beyer انجام شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 162

زیبازی: واقع در سواحل صخره‌ای ایتالیا، اسپای Casa Angelina با 39 اتاق، مجموعه‌ای از خدمات را به مهمانان ارایه می‌دهد. اگرچه که هتل در دهه 1970 تاسیس شده است اما با طراحی Gennaro Fusco این مجموعه شکلی لوکس به خود گرفته است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 203

طرفداران تجمل، احساس خوبی در Bal Harbour    _مکان لوکسی در میامی احاطه شده در میان رستوران‌های مجلل، فروشگاه‌های آنچنانی و فضاهای هنری_  دارند. علاوه بر جذابیت‌های شیک محیطی، The Ritz-Carlton Bal Harbour شعبه‌ای جدید با نام Exhale Bal Harbour را راه‌اندازی کرده که هم ساکنین محلی و هم توریست‌ها از ترکیب عالی مرکز اسپا و تناسب اندام در کنار آبراه زیبا به وجد می‌آیند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 655

 هیچ چیز شبیه رفتن به اسپا درون یک قلعه، به شما حس پادشاهی نمی‌دهد. این حقیقتی است که درون Ashford Castle (واقع در ایرلند) آن را درخواهید یافت، قلعه‌ای که تاریخ آن به سال 1228 بازمی‌گردد. این قلعه که در ابتدا متعلق به خاندان Guiness بود، در سال 1939 به دولت فروخته و تبدیل به هتل شد. در طول سال‌ها، مدیریت‌های بسیاری به خود دید، طراحی مجدد شد و توسعه یافت تا این‌که به هتلی درجه یک و پنج‌ستاره تبدیل شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 620

عبارت tierra santa در اسپانیایی به معنای «سرزمین مقدس» است. برای مهمانان در Tierra Santa Healing House در هتل Faena ساحل میامی، گذراندن زمان در این خلوتگاه منحصربه‌فرد، تجربه‌ای کاملا روحانی به نظر می‌رسد. این ایمنگاه اصیل به خاطر الهامات هنرمندانه و طراحی متمایزش، خدمات بی‌بدیل و زیبندگی آمریکای جنوبی‌اش، زبانزد است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1136

سفر به Palm Beach بدون دیدن The Breakers، سفری ناکامل است. هتلی که از سال 1896 تاسیس شده و میزبان مهمان‌های معروف و ثروتمندی بوده است. نگهداری و حفظ ستاره‌های هتل در سالیان گذشته، کار آسانی نبوده است آن هم برای یک ساحل اقیانوسی افسانه‌ای. نوسازی مرکز اسپا که به‌تازگی انجام شد حدود 8میلیون دلار هزینه برداشت. مدیر اسپا Amy Retay می‌گوید: «در Breakers ما همیشه برای بهبود شرایط در اقامتگاه تلاش می‌کنیم و زمانی که برای نوسازی اسپا به 4سال قبل بر می‌گردیم از خود می‌پرسیم اگر امروز تصمیم به ساخت اسپا می‌گرفتیم چگونه آن را می‌ساختیم؟» وی می‌افزاید: «با حمایت مالکین، ما تصمیم گرفتیم با طراحی دوباره اسپا تجربه‌های جدیدی به دست آوریم که نتایج آن در ماه نوامبر گذشته دیده شد.»

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3499