زیبازی: واقع در سواحل صخره‌ای ایتالیا، اسپای Casa Angelina با 39 اتاق، مجموعه‌ای از خدمات را به مهمانان ارایه می‌دهد. اگرچه که هتل در دهه 1970 تاسیس شده است اما با طراحی Gennaro Fusco این مجموعه شکلی لوکس به خود گرفته است.

طرفداران تجمل، احساس خوبی در Bal Harbour    _مکان لوکسی در میامی احاطه شده در میان رستوران‌های مجلل، فروشگاه‌های آنچنانی و فضاهای هنری_  دارند. علاوه بر جذابیت‌های شیک محیطی، The Ritz-Carlton Bal Harbour شعبه‌ای جدید با نام Exhale Bal Harbour را راه‌اندازی کرده که هم ساکنین محلی و هم توریست‌ها از ترکیب عالی مرکز اسپا و تناسب اندام در کنار آبراه زیبا به وجد می‌آیند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 448

 هیچ چیز شبیه رفتن به اسپا درون یک قلعه، به شما حس پادشاهی نمی‌دهد. این حقیقتی است که درون Ashford Castle (واقع در ایرلند) آن را درخواهید یافت، قلعه‌ای که تاریخ آن به سال 1228 بازمی‌گردد. این قلعه که در ابتدا متعلق به خاندان Guiness بود، در سال 1939 به دولت فروخته و تبدیل به هتل شد. در طول سال‌ها، مدیریت‌های بسیاری به خود دید، طراحی مجدد شد و توسعه یافت تا این‌که به هتلی درجه یک و پنج‌ستاره تبدیل شد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 420

عبارت tierra santa در اسپانیایی به معنای «سرزمین مقدس» است. برای مهمانان در Tierra Santa Healing House در هتل Faena ساحل میامی، گذراندن زمان در این خلوتگاه منحصربه‌فرد، تجربه‌ای کاملا روحانی به نظر می‌رسد. این ایمنگاه اصیل به خاطر الهامات هنرمندانه و طراحی متمایزش، خدمات بی‌بدیل و زیبندگی آمریکای جنوبی‌اش، زبانزد است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 858

سفر به Palm Beach بدون دیدن The Breakers، سفری ناکامل است. هتلی که از سال 1896 تاسیس شده و میزبان مهمان‌های معروف و ثروتمندی بوده است. نگهداری و حفظ ستاره‌های هتل در سالیان گذشته، کار آسانی نبوده است آن هم برای یک ساحل اقیانوسی افسانه‌ای. نوسازی مرکز اسپا که به‌تازگی انجام شد حدود 8میلیون دلار هزینه برداشت. مدیر اسپا Amy Retay می‌گوید: «در Breakers ما همیشه برای بهبود شرایط در اقامتگاه تلاش می‌کنیم و زمانی که برای نوسازی اسپا به 4سال قبل بر می‌گردیم از خود می‌پرسیم اگر امروز تصمیم به ساخت اسپا می‌گرفتیم چگونه آن را می‌ساختیم؟» وی می‌افزاید: «با حمایت مالکین، ما تصمیم گرفتیم با طراحی دوباره اسپا تجربه‌های جدیدی به دست آوریم که نتایج آن در ماه نوامبر گذشته دیده شد.»

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3025

در ساحل جنوبی رود ارس و در فاصله 80 کیلومتری شهر جلفای آذربایجان‌شرقی، روستای کردشت تکیه بر کوه‌های ستبر کمتال داده و پای در آب ارس می‌شوید. کردشت یا کوردشت وجه تسمیه خود را از دو بخش نامش گرفته که کور در زبان ترکی به معنای بزرگ، حجیم و پر است و دشت را از منطقه وسیع بین کوه‌های کمتال در جنوب و رود ارس در شمال به عاریت گرفته است. مجموعه و باغات اطراف آن در زمان رضاشاه پهلوی به نام امیرخان خلفایان ثبت شده است و در سال 1387 توسط میراث فرهنگی خریداری و به یک مجموعه فرهنگی تفریحی تبدیل شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3279

شهر تاريخي ونيز با 117 جزيره كه توسط 400 پل به هم متصل شده‌اند صدها سال است كه با زيبايي غيرقابل باور خود محلي براي تفريح گردشگران بوده است. در اين ميان اسپا و ريزورت JW Marriott به بزرگترين جزيره ونيز، جزيره رزها (Isola delle Rose) با 160000 مترمربع وسعت روح بخشيده است. جزيره رزها با رايحه خوش باغ‌ها و معماري رومي دهه  1920 قبلا داراي بيمارستاني برای بيماري هاي تنفسي بود ولي امروزه محل Goco Spa Venice  با مساحت 1750 مترمربع كه خدمات لوكس را براي ونيزي ها و گردشگران فراهم كرده است، می‌باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3244

بین بازار سرشور و بازار بزرگ در محله قدیمی سرسنگ و در نزدیکی حرم مطهر امام‌رضا(ع) و جنب مسجد شاه یا مسجد هفتادودو تن، یکی از باستانی‌ترین حمام‌ها و بزرگترین حمام ایران واقع شده است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3609

بی‌تردید یکی از زیباترین حمام‌های به‌جا مانده ایران و پربیننده‌ترین اثر تاریخی کرمان، حمام گنجعلی خان است. این حمام بنایی است از یک مجموعه عام‌المنفعه شامل میدان، مسجد، بازار، چهارسوق، آب انبار، کاروانسرا و ضرابخانه که توسط گنجعلی خان یکی از سرداران سلحشور شاه عباس صفوی و حاکم کرمان بنا شد. وی مردی مدیر و مدبر و حاکمی باکفایت بود. امنیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کرمان ره‌آورد درایت این مرد لایق بود چنانکه سعی داشت شهر ضعفا را به دهکده اغنیا تبدیل کند. وی از سال 1005 تا 1034 حاکم کرمان بود و بعد از او فرزندش علیمردان خان به تکمیل اقدامات ناتمام پدر همت گماشت.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 4732

Hilton Alexandria King’s Ranch در مصر شعبه‌ای از Premedion Spa را به مساحت 6 هزار مترمربع راه‌اندازی کرده است. این نخستین حضور مشاور بین‌المللی اسپا Premedion در مصر است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 3138