درمان با زالو، درمان زیبایی با استفاده از جفت، همگی به نظر عجیب می‌آیند اما این درمان‌های عجیب را باید تجربه کنید. هنگامی که صحبت از زیبایی به میان می‌آید، مردم می‌خواهند هر چیزی را تجربه کنند چنانچه احتمال دهند که جذاب و درخشان به نظر خواهند رسید. بسیاری علاقه زیادی دارند تا روش‌های غیرمعمولی که تاثیر خوب بر زیبایی آنان می‌گذارد را امتحان کنند. در ادامه به چند روش غیرمعمول از این درمان‌ها اشاره می‌کنیم.

خدمات صورت دراکولا

احتمالا در رسانه‌های اجتماعی و نشریات ویژه افراد مشهور، بسیاری از آنان را دیده‌اید که چنین خدماتی را بر روی صورت خود انجام داده‌اند. با این خدمات، خون از بدن شما خارج می‌شود. سپس به درون ماشین وارد شده و با چرخش با سرعت بالا، پلاکت‌های آن جدا می‌شود. با استفاده از صدها سوزن کوچک نازک، خون دوباره وارد پوست می‌شود که جوان‌سازی آن را در پی دارد. البته این فرآیندی به نسبت دردناک است اما عمل می‌کند.

درمان با استفاده از حلزون

نگران نباشید. قرار نیست که در حین گرفتن این خدمات، حلزون‌ها بر روی پوست شما حرکت کنند. می‌توانید ژل حلزون بخرید که در آن مخاط حیوان با سایر موارد مخلوط شده است. این راهکاری است که قرن‌ها بر روی افراد به کار گرفته شده و رضایت‌بخش نیز بوده است.

چنانچه دارای آکنه هستید، مخاط حلزون می‌تواند یکی از سودمندترین روش‌ها برای پوست شما باشد. شواهد زیادی وجود دارد که این روش می‌تواند باعث کاهش التهاب شود. خبری بسیار خوب برای کسانی که به دنبال ظاهری جذاب هستند.

زهر زنبور عسل

این یکی از روش‌های درمان برای ایجاد زیبایی است که قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. همان‌طور که می‌دانید زهر زنبور عسل از نیش زنبور بیرون می‌آید. با این وجود در فرآیند تولید ژل این محصول، هیچ زنبوری آسیب نمی‌بیند. زهر زنبور می‌تواند بدون این‌که خود زنبور مطلع شود، از نیش آن استخراج شود.

این روش خدمات غیرمعمول زیبایی به روشی عمل می‌کند که گویی بدن شما دچار گزیدگی شده است. این کار باعث می‌شود تا خون بدین ناحیه جریان پیدا کند که همین سرزندگی و شادابی پوست را در پی خواهد داشت. البته این روشی مناسب برای کسانی که به نیش زنبور حساسند، نیست. بی‌مبالاتی دراین زمینه می‌تواند مرگ را در پی داشته باشد.

جفت یا جنین

این روش بسیار غیرمعمول در نگاه اول بسیار شوکه‌کنننده است. اما نگران نباشید. شما قرار نیست که جفت را بر روی پوست خود بمالید. به جای آن شما از کرم ویژه‌ای که دارای سلول‌های جفت گوسفند هستند استفاده می‌کنید.

جفت سرشار از سلول‌های بنیادین است و می‌تواند به ترمیم پوست کمک کند. چنانچه از چروک‌های زیادی رنج می‌برید، شاید لازم باشد تا از کرم‌های جنینی استفاده کنید تا آن‌ها را از بین ببرید.

زالودرمانی

و درنهایت؛ زالودرمانی. شاید بدانید که چند قرن پیش، از زالوها برای درمان هر نوع بیماری استفاده می‌شد. در اغلب مواقع، البته جوابگو هم نبود. امروز اما این موجودات کمک بسیاری در صنعت زیبایی هستند. هنگامی که شروع به مکیدن خون می‌کنند، از خود ماده‌ای شیمیایی بر جا می‌گذارند. حتی پس از برداشتن زالوها جریان خود ادامه پیدا می‌کند. این کار جوان‌سازی پوست را در پی دارد و به آن ظاهری جذاب و جوان می‌دهد.