یکی از مقصد‌های ریلکسی لوکس در جنوب شرقی آمریکا که پیشتاز در صنعت اسپا بوده و هست!

مرکز سلامتی و ریلکسی کاریلون میامی که به خاطر خدمات اسپا و سلامتی خاص خود مشهور شده است، با درمان‌های بدون لمس پیشرفته خود، خدمات اسپا را به سطح جدیدی ارتقا داده استاین مرکز دارای بزرگ‌ترین آبگرم در ساحل جنوب شرقی آمریکا با مساحت ۷۰،۰۰۰ فوت مربع است که دارای یک محوطه بزرگ خدمات گسترده ریلکسی و درمانی بهمراه پزشکان با‌استعداد و مجرب است

این مرکز شامل یک مدار آب درمانی حرارتی با تنوع خدمات درمانی و تعداد زیادی دوش سرد، جکوزی، سونا و اتاق بخار استهمچنین دسترسی به استخر مشرف به اقیانوس اطلس و چشم‌انداز دیواره‌های صخره‌ای را برای مشتریان خود به ارمغان می‌آورد هم می‌توان از مزایای این مرکز پیشرو عنوان کرد. 

بخش سلامتی بدون لمس این مرکز در سال ۲۰۲۰ ایجاد شد تا سلامت مهمانان را ایمن نگه دارد و در عین حال مزایای سلامتی نوآورانه را هم در منوی خود داشته باشدمجموعه‌ای از درمان‌ها با تکنولوژی بروز به نگرانی‌هایی مانند ضد پیری، ریکاوری عضلات، سلامت خواب، اضطراب، کاهش وزن، سلامت تنفسی، مدیریت استرس و غیره می‌پردازد.

اخیراً با، معاون اجرایی این مرکز آقای تامی پاهل طی مصاحبه‌ای به گفت‌وگو نشسته ایم تا در مورد رازهای موفقیت این مرکز اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

آقای تامی پاهل سپاس از اینکه وقت خود را به مجله زیبازی اختصاص داده‌اید 

اجازه بدید این مصاحبه‌ را با سوال زیر شروع کنم:

چگونه در بازار رقابتی خود اولین بمانیم؟

ما گذشته از داشتن بزرگترین آبگرم در ساحل شرقی آمریکا، سعی کرده‌ایم فراتر از خدمات استاندارد ماساژ و ریلکسی قدم برداریمما همواره با متخصصان مرتبط در حوزه سلامت، درمان و احیا همکاری می کنیم تا انواع تجربیات مختلف را زیر یک سقف برای مشتریان خود داشته باشیم، از آب درمانی حرارتی گرفته تا حجامت و حتی کمک به درمان روابط زناشویی مشتریان خودمان، به علاوه بیش از ۶۵ کلاس تناسب اندام در هفته هم داریم. تجربیات آبگرم و تندرستی ما ترکیبی منحصر به فرد از جامع پزشکی غرب، شرق همچنین طب‌های مکمل و اصول زیبایی شناسی هستند که نتایج شگفت‌انگیزی را برای مشتریان ما به ارمغان می‌آورد. ما به خود می بالیم که آخرین فناوری و تحقیقات در این صنعت را دنبال می کنیم و دائماً نوآوری های جدیدی را برای مهمانان و اعضای خود ارائه می دهیم.

چگونه کارکنان با کیفیت را استخدام و آموزش می دهید؟

مرکز کاریلون همیشه با مدارس زیبایی و ماساژ محلی ارتباط برقرار می کند و آنها فارغ التحصیلان برتر خود را به ما توصیه می کنندآنها درمانگرانی آموزش دیده مناسب هتل های پیشرو جهان و مراکز زیبای جهان را تربیت و به ما پیشنهاد می‌کنندما باور داریم با کارکنان متخصص، می‌توانیم درمان‌های آبگرم را که می‌توانیم ارائه کنیم، بهینه کنیمدر مرکز کاریلون برای هر موقعیتی، دستورالعمل‌های آموزشی را ارائه می‌دهیم که شامل استانداردهای هتل‌های پیشرو جهان و مراکز زیبایی درجه یک هستند. 

بی نظیرترین پیشنهاد سلامتی شما چیست؟

منحصربه‌فردترین پیشنهادهای سلامتی ما، مدارهای سلامتی بدون لمس هستند، جایی که مهمانان می‌توانند درمان‌های نوآورانه بدون لمس را درجلسات متوالی هدایتشده تجربه کنند تا به آنها در مسیر سلامتی مطلوب کمک کنندبه عنوان مثال:

  • مدار کاهش اضطراب و استرس (۵۳۹ دلار): ۲۵ دقیقه هالوتراپی + مادون قرمز، ۳۰ دقیقه حمام شناور نمک، ۲۵ دقیقه VEMI و 20 دقیقه سومادوم.
  • مدار بازیابی عضلانی (۳۴۹ دلار): ۳دقیقه کرایو الکتریکی تمام بدن اورست، ۱۵ دقیقه منشور نوری، ۲۵ دقیقه هالوتراپی + مادون قرمز، ۳۰ دقیقه نمک، حمام شناور ۲۵ دقیقه VEMI و ۲۰ دقیقه سومادوم.
  • مدار خواب خوب (۲۹۹ دلار): ۲۵ دقیقه، VEMI  سی دقیقه حمام شناور نمک، سی دقیقه اسپا ویو و ۲۰ دقیقه سومادوم.
  • مدار کاهش وزن (۳۵۰ دلار ): ۴۵ دقیقه لاغری/ تونینگ کریو وان، ۱۵ دقیقه لایت پاد پریسم، ۲۵دقیقه هالوتراپی + مادون قرمز و۲۰ دقیقه سومادوم.

چگونه مشتریان قدیمی را حفظ می کنید؟

ما همیشه با ارائه یک تجربه سلامتی یکپارچه از مهمانان خود نگهداری می کنیمکاریلون میامی خدماتی را ارائه می دهد که مشتریان می توانند درمان های سنتی آبگرم را انتخاب کنند و یک برنامه زمانی شخصی داشته باشند(یک منوی کاملا شخصی‌سازی شده)  ما مشتریانی را از سراسر کشور هدف قرار می دهیم، اما ۵۰ درصد از درآمد ما در واقع از مشتریان محلی استمشاورین سلامتی ما در مرکز در دسترس هستند که به مشتریان حضوری کمک کنند تا با درمان‌ها و کلاس‌هایی که برای نیازهای خاص خود انتخاب می‌کنند، برنامه مناسبی برای سلامتی خود داشته باشندپس از هر بازدید، مشاورین ما نیز خود را برای سؤالات و توصیه های بعدی آماده می‌کنند. 

محبوب ترین پیشنهاد سلامتی شما چیست؟

محبوب ترین پیشنهاد ما VEMI است که مخفف VibroAcoustic ElectroMagnetic and Infrared درمان استاین درمان بدون لمس یکپارچه از رزونانس صدای شفابخش همراه با ارتعاشات تمام بدن، فرکانس های طبیعی زمین و مادون قرمز برای تجربه باورنکردنی ذهن-بدن-روح استفاده می کند که فقط در مراقبه عمیق به دست می آید. VEMI بدن را زمینگیر می کند، اثرات ناشی از تشعشعات الکترو دود را از بین می برد و تمام سلول های بدن را شارژ و سم زدایی می کنداین کار تمام سیستم های بدن را برای جوان سازی نهایی متعادل می کند.

چه چیزی برای راه اندازی یک مرکز سلامتی موفق مهم است؟

برخی از مراحل بسیار ارزشمند هستند، مانند ایجاد یک تیم ماهر که در چشم انداز سلامتی شما سهیم باشد، صدای سلامتی برای مشتریان شما باشند، با خود واقعی و صادق باشند، همچنین ذهنی باز برای یادگیری ایده های جدید، و شرکت در کنفرانس های سلامتی برای گسترش خود آگاهی از روندها و فناوری های همیشه در حال تغییر.

 بزرگترین دارایی من، اشتیاق شدید من به اسپا و سلامتی استمن واقعاً عاشق کاری هستم که انجام می دهم و تلاش می کنم تا کاریلون میامی را هر روز بهبود ببخشم. ایجاد یک مدل کسب و کار اسپا و سلامتی که از نظر مالی پایدار باشد نیز کلید موفقیت بلندمدت استبا همه فراز و نشیب‌های صنعت، و عدم قطعیت کووید، ما باید رویایی‌تر باشیم و مشخص کنیم که چه چیزی به کسب‌وکار اجازه ادامه ادامه می‌دهد، مهم نیست چه چالش‌های پیش‌بینی‌شده‌ای در پیش است.

چگونه در جریان آخرین روندها و تغییرات صنعت قرار می گیرید؟

کاریلون میامی همیشه سعی دارد یک ترند یا رهبر در صنعت خود باشدبه عنوان مثال، ما درمان‌های سلامتی بدون لمس را در جولای ۲۰۲۰ راه‌اندازی کردیم و اکنون در ایالات متحده روند رو به رشدی دارندمن دائماً در حال کار هستم و برای تکامل در صنایع آبگرم، سلامتی و مهمان‌نوازی ارزش قائل هستممن همیشه به دنبال توسعه محصول جدید و روابط صنعتی هستم، یک شرکت کننده فعال در رویدادها و سخنران مشتاق در پانل‌های اسپا و سلامتی هستمعلاوه بر این، من یک عضو مفتخر در نشست جهانی سلامتی، سفیر سلامتی جهانی، ابتکارات جهانی سلامتی: تحقیقات خوب خواب، انجمن بین المللی اسپا، اتاق ساحل میامی، کنفرانس مهمان نوازی مجازی کالج میامی، انجمن هتل های ساحلی بزرگ میامی/SHC پایدار و سلامت نیز هستم. برای همین است که در ابتدا صحبت‌هایم گفتم کاریلون میامی سعی دارید یک رهبر در بازار خود باشد.