یک نوشیدنی بهاری که حسابی وایرال شده 

برای بهبود لذت خواب 

این روزها نسخه‌های خود مراقبتی و زیبایی در شبکه‌های اجتماعی بسیار وایرال شده است، یکی از گرایش های اصلی در حوزه سلامت روح و روان، خواب است . از حرفه ای ها گرفته تا نوجوانان و همچنین مادران خانه نشین، همه به دنبال راه هایی برای خواب راحت و لذت بخش‌تر هستند. به همین دلیل است مجله زیبازی یک نوشیدنی خاص به اسم Sleepy Girl Mocktail را در این مقاله به شما معرفی می‌کند!

این نوشیدنی در ابتدا توسط گریس نورتون ( @grace_norton ) در TikTok به اشتراک گذاشته شد و بیش از 1 میلیون بازدید داشته است. دستور تهیه آن ساده است، تنها با چهار ماده تشکیل دهنده، در عین حال دارای خواص افزایش خواب است - و به نظر می رسد همه، از سلامت زنان گرفته متخصصین خواب ، آن را توصیه می کنند.

به گفته متخصص جیمز ویلسون، همچنین به عنوان The Sleep Geek ، آب گیلاس ترش حاوی هورمون خواب ملاتونین است که می تواند به بدن کمک کند راحت تر به خواب برود. در همین حال، منیزیم اغلب برای مبارزه با بی خوابی استفاده می شود و می تواند برای حمایت از خواب طولانی تر و با کیفیت تر موثر باشد.

اندازه‌گیری‌ها را می‌توان بر حسب طعم تنظیم کرد، اما کارشناسان Mattress Online یادآوری می‌کنند که مراقب باشند بیش از ۴۰۰ میلی‌گرم منیزیم در روز (از جمله از سایر غذاها و نوشیدنی‌ها) مصرف نکنند.

بنابراین، می توانید از قهوه یا چای خود برای بیدار شدن در صبح لذت ببرید، سپس قبل از خواب با این موکتل خواب آور استراحت کنید. این یک روال مراقبت از خود است که برای هر کسی لذت بخش است!

موکتل دختر خواب آلود

  • یخ
  • آب آلبالو تارت خالص
  • 1 قاشق غذاخوری. پودر منیزیم
  • نوشابه یا آب گازدار با طعم لیمو

همه مواد را با هم ترکیب کنید و لذت ببرید! نوش جان