مطالعات نشان می‌دهد که روش‌های از بین بردن چربی بدن‌ با روش های غیر تهاجمی‌، رو به افزایش است. طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا‌، بین سال‌های 2016 تا 2017‌، روش‌هایی همچون به کارگیری حرارت و استفاده از لیزر برای از بین بردن چربی‌های ناخواسته بدن و سلولیت‌، 7درصد افزایش داشته است. این روش‌ها جایگاه ویژه‌ای را میان افراد به‌دست آورده‌اند‌، چرا که راهکار‌هایی را برای درمان چربی‌های شکم و چربی‌های ناخواسته ، بدون عمل جراحی و با بازدهی بیشتر پیشنهاد می‌دهند. در این نوع درمان از دمای بالا و به‌کارگیری لیزر‌، استفاده می‌شود.‌

هالی کاتلر، استاد پزشکی و بنیانگذار شرکت Health Wellness Face Care  می‌گوید: هیچ یک از این روش‌ها برای کاهش وزن و لاغری نیست. هدف از این کار‌، کوچک کردن و آب کردن چربی‌های زیر پوست ران و نواحی مختلف بدن است. خانم کاتلر می‌گوید که درمان‌هایی را بر روی بدن زنان انجام می‌دهد که در آن افراد به دنبال بدن ایده‌آل خود پس از زایمان هستند..

امروزه چندین روش از بین بردن چربی با استفاده از لیزر وجود دارد که اغلب بیشتر برای بدن‌های پس از زایمان به کار می‌رود. ما در اینجا‌، آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی را در این زمینه شما نشان خواهیم داد.

 

COOLSCULPTING: این روش توسط سازمان غذا و داروی امریکا (FDA‌) برای کاهش چربی با استفاده از روش فریز کردن تایید شده است. سیستم کاهش چربی در شکم، قسمت داخلی و بیرونی ران‌، پهلو‌ها‌، ناحیه زیر‌چانه و... .مشتریان باید انتظار کاهش و آب شدن یک اینچ را در عرض دو تا سه ماه داشته باشند.

:precisionTX این درمان با استفاده از سیستم لیزر سه‌گانه برای درمان مناطق کوچک بدن، ازجمله گردن و فک بالایی کاربرد دارد. این روش به یک ساعت زمان نیاز دارد و نتایج آن در طول زمان مشاهده می‌شود.

Sculpsure: این دستورالعمل توسط FDA تایید شده است‌. این روش با استفاده از لیزر برای کاهش چربی در شکم‌، پشت‌، ران‌، زیرچانه و... به‌کار می‌رود. که هر ناحیه نیاز به 30 دقیقه درمان دارد. چربی‌های بدن به‌طور دایم کاهش می‌یابد و کوچک می‌شوند.

 :Smartlipo این روش کم‌خطر‌تر از لیپوساکشن است. لیزر به‌طور دایم چربی شکم را کم می‌کند. با استفاده از یک برش کوچک وارد بدن می‌شود‌، چربی را آب می‌کند و سپس آن را به آرامی بیرون می‌کشد.

 

:Thermismooth درمان با استفاده از مجموعه فرکانس‌های رادیویی برای کم کردن نسبی چربی‌های زیرپوست ران و کپل است‌. این درمان مناسب برای دوران پس از بارداری است.

 :Trusculpt این سیستم از فرکانس‌های رادیویی هدایت‌شونده برای کاهش چربی‌ها استفاده می‌کند.

:Velashape  این درمان با استفاده از نور مادون‌قرمز، پوست را تحت ‌فشار قرار می‌دهد و چربی‌ها را آب می‌کند‌. این درمان از انرژی فرکانس رادیویی دوقطبی استفاده می‌کند. در اغلب موارد مشتریان نیاز به جلسات متعدد دارند و درمان جلسات بیشتری را می‌طلبد.