کارشناسان اسپا و سلامتی در Zeal CBD  فهرستی از غیرمعمول‌ترین استراحتگاه‌های آبگرم در سراسر جهان را تهیه کرده‌اند که در بین برخی از سلبریتی‌های برتر امروزی محبوب هستنددر اینجا هفت مورد برتر به استناد گزارش اینستاگرام، مشاهدات افراد مشهور و برجسته‌ترین اسپا را خواهید دید که در اوقات فراغت به این مکان‌ها می‌ورند و حسابی خوش میگذروند

خوب از آخر شروع می‌کنیم که دلتون هم آب بشه! 

شماره ۷

هتل باگلیونی ، لندن 

Baglioni Hotel

آبگرم Baglioni یک مکان اختصاصی است که تنها 717 بار در اینستاگرام پست شده استاسپا دارای اتاق های بخار، دوش های تجربه و سه اتاق درمان برای ماساژ و صورت است.

این مکان پاتوق افراد مشهور مثل کریستینا آگیلرا است که برای تعطیلات و اوقات فراغت خود به اینجا پناه می‌برد.

شماره ۶

 کاخ مرانو ، ایتالیا

 Palace Merano, Italy

این مکان بر روی درمان های سنتی چینی و پزشکی انرژی زیستی تمرکز داردتیم Palace Merano به مهمانان کمک می کند تا یک سبک زندگی سالم و متعادل را بیاموزند و در نهایت بدن و ذهن خود را در حالت رفاه و هماهنگی کامل قرار دهندپیشنهادات درمانی شامل ماساژ تخلیه لنفاوی، رژیم غذایی گیاهی، جلسات فیتو ماد و موارد دیگر است

این مکان  پاتوق افراد مشهور مثل:  ویکتوریا بکهام است

شماره ۵

درب طلایی ، کالیفرنیا

Golden Door, California

درب طلایی یک استراحتگاه سلامتی مشهور استدرهای محافظ و فضای آرامش‌بخش به مهمانان کمک می‌کند تا با حذف عوامل حواس‌پرتی بیرونی، صرفاً بر روی رفاه خود تمرکز کنندبرنامه یک هفته ای هر مهمان شامل یک ماساژ روزانه در اتاق، پنج درمان پوست یا بدن، و یک مانیکور/پدیکور است که همگی برای ایجاد تعادل بین بدن و ذهن طراحی شده اند.

این مکان جذاب پاتوق افراد مشهوری مثل اپرا وینفری، جولیا رابرتز و اما رابرتز است که برای درمان، اسپا و سلامتی به اینجا مراجعه می‌کنند

شماره ۴

رویال شامپاین هتل و اسپا ، فرانسه

Royal Champagne Hotel & Spa, France

در هتل رویال شامپاین و اسپا، مهمانان می توانند تاکستان ها را کاوش کنند، سپس به اسپا مشرف به درختان انگور برونددرمانگران باتجربه نوازش می کنند، دوباره پر می کنند، لذت می برند و سالم ترین نسخه خود را به میهمانان باز می گردانداین اسپا دارای 9 کابین درمان، دو استخر (سرپوشیده و روباز)، اتاق بخار، سونا، جکوزی، استودیو یوگا، اتاق تناسب اندام و یک بار زیبایی است.

این مکان مورد علاقه  افراد مشهوری چون بیانسه و جی زی است

شماره ۳

لاکنام پارک ، انگلستان

Lucknam Park, England

این اسپا که در یک ملک انگلیسی واقع شده است، با ترکیب چوب، مرمر و شیشه برای انعکاس فضای باز، محیط طبیعی خود را تقلید می کنداین امکانات دارای پنج کابین حرارتی، یک اتاق استراحت پس از درمان و یک سالن اجتماعی با نوار ترکیبی مراقبت از پوست است.

این مکان زیبا پاتوق افراد مشهوری چون  جری هال و جاسمین همسلی است

شماره ۲

اِس سعدی در مراکش

Es Saadi Gardens & Resort 

این اقامتگاه مراکشی دارای معماری سنتی خیره کننده استآبگرم کاخ اس سعدی در سه طبقه در اطراف درختی صد ساله گسترده شده است تا به خود اندیشی و آرامش درونی دعوت کندپیشنهادات سلامتی به مهمانان کمک می‌کند تا با درمان‌هایی از جمله خدمات جامع اسپا، درمان‌های سلامتی و ملزومات مهم زندگی خود را دوباره به هم متصل کنند و تعادل برقرار کنند.

این مکان هم مورد استقبال بسیار بالای افرادی مشهوری چون:‌ تام هیدلستون، لئوناردو دی کاپریو و کیت ماس هسش که در اولین تایم خالی خود به اینجا مراجعه می‌کنند. 

و اما رتبه نخست این جدول 

شماره یک

فرمونت پالم دبی 

Fairmont The Palm

این ملک، اینستاگرامی ترین مکان اسپا و یکی از معروف ترین استراحتگاه های دبی استاسپا دارای 11 سوئیت است که میهمانان می توانند از درمان های مجلل لذت ببرند و در بالکن مشرف به استخرها استراحت کنند.

 این مکان هم مورد استقبال بسیار بالای افرادی مشهوری چون:‌ میلی مکینتاش و هوگو تیلور است. 

با توجه به پتانسیل بسیار بالایی که از لحاظ گردشگری ایران عزیزمان دارد جای افسوس است که چرا در این رتبه بندی اسمی از ایران برده نشده است.

به نظر شما کم کاری از کیست؟!

زیبازی، مجله‌ای برای طعم شیرین زندگی